Uzman Hekimler Göreve Başladı

Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları Uzmanı Hacı Ahmet ASLANER ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Hümeyra ASLANER göreve başladı.

Uzman Hekimler Göreve Başladı
 Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Semih YANCAR “İlçe hastanesinde yaklaşık 2 yıldır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı bulunmadığından her hafta Cuma günü görevlendirme yapılmaktaydı. Hastanemize, Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası ile İç Hastalıkları Uzmanı ve eş durumu tayini ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ataması yapılmış ve göreve başlamışlardır. Uzmanlarımızın göreve başlamasıyla sağlık hizmetlerinde süreklilik sağlanacak, hastane ilçe halkının ihtiyacına cevap verecek konuma geleceğinden hasta memnuniyeti de artacaktır. ”dedi. Ayrıca Aile Hekimi Uzmanı ile Diyetisyen atamasının yapıldığını bu branşlarında göreve başlamasıyla hastanenin hekim ve sağlık personeli açısından hiç olmadığı kadar güçleneceğini sözlerine ekledi. Genel Sekreter karı koca olan uzman hekimlere görevlerinde başarılar dileyerek ilçe halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 17:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet kekil
mehmet kekil - 3 yıl Önce

ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun gerçekten çağlayancerit için büyük bir nimettir. doktorlarımıza yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum inşallah ceritten çok memnun olurlar diye düşünüyorum.

SIRADAKİ HABER