google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html
banner1185

Aycan, Göksun ve Çağlayancerit Devlet Hastanelerinde Hekim Açığını Gündeme Getirdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Göksun ve Çağlayancerit Devlet Hastaneleri’nde boş olan uzman hekim kadrolarını Sağlık Bakanlığı’na bildirip, acil uzman hekim ataması yapılmasını talep etti.

Aycan, Göksun ve Çağlayancerit Devlet Hastanelerinde Hekim Açığını Gündeme Getirdi

Milletvekili seçildiği günden bu yana seçim bölgesi ve memleketi Kahramanmaraş’a sık sık gelerek, sorunları, sıkıntıları yerinde dinleyen, çözüm üretme noktasında gösterdiği gayretle takdir toplayan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, bu kez Göksun ve Çağlayancerit İlçelerindeki devlet hastanelerinde ihtiyaç olan uzman hekim kadrosunu gündeme taşıdı.

“EN KISA ZAMANDA ATAMA TALEP EDİYORUZ”

Aycan, Sağlık Bakanlığı’na yazılı bir önerge vererek, “İlimizdeki Göksun Devlet Hastanesi’nde deri ve zührevi hastalıkları uzmanı, genel cerrahi uzmanı ve nöroloji uzmanı kadroları boştur. Bunun yanında Çağlayancerit Devlet Hastanesi’nde de çocuk hastalıkları uzmanı, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ve iç hastalıkları uzmanı kadroları boştur. Bu nedenle en kısa zamanda Göksun ve Çağlayancerit Devlet Hastanesi’ndeki uzman doktor kadrolarına acile atama yapılmasını talep ediyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER