google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Yürüyen Bilbordlarla Tanıtım

Kahramanmaraş’ta Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan inşaat Yüksek Mühendisi İdris Tezcan seçim çalışmalarında kullandığı ilginç tanıtım kampanyası ile büyük ilgi çekiyor.

Yürüyen Bilbordlarla Tanıtım
Kendisine ait Tır ve Kamyonlarla seçim çalışmalarına start veren işadamı Tezcan, “Toplumsal Güvenin Adresi Hep Birlikte Yeni Türkiye” sloganı ile Kahramanmaraş’ın tüm bölgelerini gezerek vatandaşların dikkatini çekiyor.

Geçtiğimiz yıl yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de yine sıra dışı bir tanıtım kampanyası ile adından söz ettiren Tezcan, hazırladığı Tır’lara “Sağlam Duracağız, Milli İradenin güvencesi Ak Parti Lideri Recep Tayyip Erdoğan” sloganlarıyla tüm Kahramanmaraş bölgelerini gezerek seçmene mesaj vermişti.

TÜRKİYEDE TEK

Bu kampanyayı hem partinin hem de kendisinin tanıtımını yapmak için başlattığını belirten Tezcan; “Önümüzde çok önemli bir seçim daha var, bende bu şekilde seçmene daha kolay ulaşabileceğim düşüncesi ile bu kampanyayı uygun buldum, her seçimde kendi adaylığımdan ziyade Partimi önde tutarak tanıtım kampanyaları düzenlemekteyim, bu seçimde de yürüyen bil boardlarımız çok işlevsel bir hale geldi, vatandaşlardan güzel tepkiler aldık, 11 ilçemizin tümünü bu araçlarımızla dolaşıyoruz, daha verimli daha kolay ve daha görsel ve ses getirici bir kampanya yürütmüş olduk, 2007 yılında da bu tür bir kampanya yürütmüştük, Genel Başkan Yardımcımız Salih Kapusuz’da Türkiye’de tek kampanya demişti. Yine tek olacak bir kampanya yürüyoruz.” Dedi.


Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2015, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318