Yağmur,Çamur Öztunç’a Engel Değil

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, yağmurlu havaya rağmen, Pazarcık bölgesindeki seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Yağmur,Çamur Öztunç’a Engel Değil
Sabahın erken saatlerinde  çalışmalarına başlayan  Öztunç , daha sonra gün boyu devam eden yağmura da aldırmadı. Yağmur çamur demeden tüm gününü  Pazarcık İlçesin Mahallerinde çalışarak geçiren Öztunç , özellikle  Mahalle Sakinlerinden çok fazla destek gördü.  Vatandaşlar Ali Öztunç’u mecliste görmek istediklerini söyledi.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç Seçim Çalışmalarına Pazarcık ve Dulkadiroğlu ilçesi Mahallerinde devam ederek  , 1 Kasım seçimlerinde CHP’nin Kahramanmaraş’tan 2 milletvekili çıkararak, büyük bir sürpriz yapacağını söyleyen Öztunç , “AK Parti oylarında büyük düşüş var. halkımızın tek umudu CHP.  Kahramanmaraş’tan 2 milletvekili çıkaracağız ve 1 Kasım’da sizlerin de desteği ile CHP tek başına iktidar olacaktır” dedi.Bölgede farklı siyasi görüşlerden  oyu CHP’ye kazandırma iddasıyla çalışmalarını sürdüren CHP  Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Öztunç , ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir anlayışla, gönülleri fethederek CHP’yi iktidara taşımanın önemine dikkat çekiyor.

CHP Pazarcık İlçe Başkanı Veysel Şervan, CHP Onikişubat İlçe Bakanı Ünal Ateş’inde eşlik ettiği  Mahalle ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını dinleyen Öztunç , çamur içindeki  Köy Yolların içler acısı durumunu görünce ise “ Kahramanmaraş halkı bu durumu hiç hak etmiyor. vatandaş bu zulmü hak etmiyor. CHP iktidarında bunların tamamı çözüme kavuşacak. halkımız rahat bir nefes alacak” dedi. 

Mahalle Ziyaretlerinde söz alan CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Bu Ülkede “Herkesin iş ve aş sahibi olduğu, mutlu yaşadığı bir Türkiye” için kolları sıvadıklarını belirterek, halkı yoksulluk ve sefaletten, borç batağından kurtaracaklarını söyledi. CHP’nin işçi, emekli, çiftçi, esnaf kesimlerinin ve işsizlerin sorunlarına çare olmak, onların yaşam standartlarını yükseltmek için projelerini ortaya koyduğunu, iktidar partisinin ise korku ve şaşkınlık içinde “kaynağı nerde” diye savunmaya geçtiğini söyleyen öztunç , oysa bütçenin yüzde 2.5’i kadar bir kaynağı halka dağıtmanın hiç de zor olmadığını söyledi.

CEM EVİNDE SİYASET YAPMAYI ETİK BULMUYORUM 
Alevi Kültür Dernekleri  Narlı Şubesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla cemevinde düzenlenen aşure günü programına CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç’da katıldı.

Aşure Pogramında Söz verilen Öztunç Cem Evinde Bir siyasi konuşma yapamayı kendisine  etik bulmadığını İfade ederek davetlileri selamladı. 

 HABER İsmail BOZDOĞAN 
Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER