Saadet, Yeşilyöre’de İddialı

Saadet Partisi Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan Pınarbaşı, Yeşilyöre projelerini halkla paylaştı.

Saadet, Yeşilyöre’de İddialı

  K.Maraş’ın Türkoğlu İlçesi’ne bağlı Yeşilyöre Mahallesi’nde “Saadet Partisi Seçim İrtibat Bürosu” açılışı gerçekleştirildi.
Seçim İrtibat Bürosu açılış töreninde, Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan Pınarbaşı'nın projeleri dikkat çekti.
TÜRKOĞLU, YERELDE VE GENELDE BELEDİYECİLİK GÖRECEK!.. 
Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan Pınarbaşı, Türkoğlu’nun 55 yıldır kalkınma yönünden yerinde saydığını, değişmediğini, iktidar partisinin K.Maraş’a en yakın ilçesi olduğu halde ilçenin bir türlü kalkınamadığını belirterek şunları söyledi: “Belediye’nin imkanları gençlik merkezi, engelli ve yaşlı bakım merkezi ilk gerçekleştireceğimiz projelerimizden bazıları. Bunların yanı sıra, gençlerimizin “önce ahlak ve maneviyatı” bizim için en önde gelen, çözüme kavuşturulması gereken sorunlardan biridir. Kültür merkezi açılarak bu eğitimi gençlerimize vermek mümkündür. Sonrasında gençlerimize yönelik iş imkanları: Kilit taş üretimi yapılacak bir tesisle, Türkoğlu, çevre düzenlemesine dışa bağımlı değil üreten ve aynı zamanda kazanan ilçe olacaktır. Seçildiğimizde belediye binasının kapı girişine “Rüşveti alan da, veren de mel’undur!” yazdıracağım. Kısacası hem ülke ekonomisine, hem ilçe ekonomisine, hem de belediye ekonomisine girdi sağlayacak olan projelerimizle Türkoğlu’nun çehresini değiştirmeye talibim. Yerelde ve genelde üreten belediyecilik anlayışıyla çalışacağız” dedi.
MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİ ÇIKARANLARI SITMA TUTUYOR, HASTA OLUYORLAR!..

Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan Pınarbaşı’nın konuşmasının ardından K.Maraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Gündeş kısa bir selamlama konuşması yaparak mikrofonu Saadet Partisi K.Maraş İl Başkanı Mustafa Tüten’e bıraktı.

İl Başkanı Tüten, halkı selamladıktan sonra Rahmetli Erbakan Hoca’nın vefatının 3. Yılı’nda Milli Görüş Kurucusu Erbakan’ın 11 aylık hükümete geldiği dönemdeki icraatlardan bahsederek hükümeti eleştirdi. Tüten sözlerini şöyle sürdürdü: Sayın Başbakan, Milli Görüş gömleğini çıkardınız, sıtma tuttu, hasta oldunuz. Avrupa Birliği’yle değil İslam Birliği’yle ülke kalkındırılır. Sütçü İmam’ın ve torunlarının Maraş’tan kovduğu Avrupa’yla işbirliği yapan Amerika ve İsrail, Suriye’den, Mısır’dan, Libya’dan, Irak’tan sonra Türkiye’mize girecektir. Ülke’m yanmadan, harabeye dönmeden Milli Görüş iktidarı gelmelidir.”


EY BAŞBAKAN ve EY HOCAEFENDİ! BU KAVGAYI BIRAKIN!..

“Sütçü İmam’ın, Arslan Bey’in, Mıllış Nuri gibi ecdadımızın bayrağımızın kalede dalgalanması uğruna canını verdiği topraklara, şimdi ABD patriotları kurmasına yardımcı ve ön ayak alan Sayın Başbakan, Eyy Hocaefendi, aranızdaki husumeti, kavgayı bırakın.” diyen İl Başkanı Tüten, sözlerini şöyle sonlandırdı: “ABD’ye, siyonizme hizmet eden Saddam, Kaddafi, Esad ve daha niceleri hayatıyla ödedi. Sonun gelmeden, kendi ipini çekmeden kendine gel Sayın Başbakan ve Hocaefendi. Bu güzel Ülke’m herkese yeter…”  

Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan Pınarbaşı’nın kızı Reva Su’nun “Sakarya Türküsü’nü okumasının ardından açılış kurdelesinin kesilmesiyle program sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2014, 10:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet muhammet kısa
Ahmet muhammet kısa - 5 yıl Önce

OlmAz abi

SIRADAKİ HABER