google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Onaran, Ziyaretlerini Sürdürüyor!

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Cengiz Onaran, sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerini yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Onaran, Ziyaretlerini Sürdürüyor!

AK Partili Aday Adayı Cengiz Onaran; İlim Yayma Cemiyeti Kahramanmaraş Şubesi, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kahramanmaraş Şubesi ve Dulkadiroğlu Ziraat Odası'na gerçekleştirdiği ziyarette, seçim çalışmalarını anlatarak destek istedi. AK Parti iktidarının ülkede ekonomik ve siyasi istikrar sağladığına dikkat çeken Onaran, halk desteğinin bu seçimde de devam edeceğini ve seçimin ardından ülkenin beklediği sivil anayasanın gerçekleşmesi için de yeterli sayıda vekil çıkaracaklarını söyledi.

Siyasetin insan odaklı yapılmasına dikkat ettiğini ve kendisinin de siyasete halka hizmet etmek için girdiğini ifade eden Onaran, "Yeni Türkiye ve Hedef 2023 ülküsüne inandığım için de AK Parti saflarındayım. Türkiye, her geçen gün dünyada daha güçlü hale geliyor. Milletimizin iradesi, yeni seçimde de AK Parti yönünde olacaktır" dedi.

İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, TÜMSİAD Başkanı Adnan Toprak ve Ziraat Odası Başkanı Mehmet Çetinkaya da, Cengiz Onaran'a çıktığı yolda başarılar dileyerek, kuruluşları ile ilgili bilgiler verdiler.


Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 21:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318