google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Öğrenciler TBMM’de Dedeoğlu’nu Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir grup ilköğretim okulu öğrencisini kabul etti.

Öğrenciler TBMM’de Dedeoğlu’nu  Ziyaret Etti

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nu öğrencilerin bu küçük ziyaretçilerden çok memnun olduğunu belirterek,  öğrencilere bazı tavsiyelerde bulundu. Öğrencilere, çok kitap okumaları ve derslerine iyi çalışmaları konusunda tavsiyede bulunan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Sizler büyüdüğünüzde, bizlerin yaşlarına geldiğinizde bu ülkemin öğretmenleri, valileri ve milletvekilleri olacaksınız. Bu ülkeyi sizler yöneteceksiniz. Her biriniz bir meslek sahibi olacaksınız.

Bunun için çok çalışmanız ve sınıfınızı geçmeniz gerekiyor. Öğretmenlerinizi can kulağıyla dinleyiniz. Bu ülkemiz sizlere ihtiyacı var. Sizler ülkemizin geleceğisiniz.”

Ziyarette, Talia Yaşar Bakdur İlköğretim Okulu öğrencilerine çikolata ikram eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, öğrencilerin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne yönelik bazı sorularına da cevap verdi.


Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2014, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER