Öçal, Çalışan Kadınların Beklentilerini Dinledi

7. Dönem Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal beraberinde İl Başkan Yardımcısı Nurseni Alagöz, Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, İlçe Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte bugünde Onikisubat ilçesindeki Haydarbey Mahallesinde site ziyaretinde bulundular.

Öçal, Çalışan Kadınların Beklentilerini Dinledi

Site sakinlerine hitap eden Milletvekili Adayı Habibe ÖÇAL : "24 Haziran’da Allah’ın izni ile asrın seçimini  gerçekleştireceğiz, 16 yıldır iktidarda yaptıklarımızın daha fazlasını yapmak için 24 Haziran’dan sonra inşallah güçlü hükümet, güçlü meclis, bağımsız ve güçlü yargı ile önümüzdeki yüzyılın Türkiye'sini inşa etme noktasında çok önemli bir adım atmış olacağız. Güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye diyerek yola çıktık. AK Parti bugüne kadar 16 yıldır vesayetleri engelleri aşa aşa millet lehine kazanımları elde ede ede geldi. Türkiye’yi alt gelir grubundan üst gelir grubuna taşıdık. Türkiye’yi orta gelir tuzağına düşürmek istiyorlar ama inşallah önümüzdeki süreçte ülkemizi üst gelir ligine taşıyacağız. " dedi.

Mahalle ziyaretinin ardından Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Başkanı Nazlı Ceylan BALDUK KURTUL ve Yönetim Kurulu ile Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur ve Yönetim Kurulu bir araya gelerek çalışma hayatındaki kadınların sıkıntılarının çözümü ve şehrimizin zenginlikleri, avantajları üzerinde istişarelerde bulunuldu.

Dulkadiroğlu İlçesinde seçim çalışmalarına devam eden 27. Dönem Milletvekili Adayı İmran Kılıç beraberinde İl Başkan Yardımcısı Muhammed Necmeddin Sertpolat, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve teşkilat mensupları eşliğinde Ulu Camide kılınan Cuma namazının akabinde Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Muharrem Erantepli'nin Annesinin cenaze törenine katıldılar.

Cenaze törenin ardından Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden Mv. Adayı Kılıç, yapılan ve yapılacak olan projelerle alakalı istişarelerde bulundular. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 350 Araç kapasiteli otoparkı ve yapımında sona yaklaşılan Milli İrade Meydan çalışmalarını yerinde incelediler.

Öte yandan Dulkadiroğlu İlçesi Cahit Zarifoğlu caddesinde bulunan esnafları ziyaret eden heyet, 24 Haziran seçimlerinde dua ve desteklerini istediler. Esnaf ziyareti esnasında 2017 - 2018 eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilerle selamlaşan Mv.Adayı Kılıç, karne sevinçlerine ortak oldular.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER