Nergiz; Halkımız Hizmete Susamış

MHP Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Av. Neslihan Koca Nergiz, başarı ile yürüttüğü seçim kampanyası ile oy trendini artırmaya devam ediyor.

Nergiz; Halkımız Hizmete Susamış

Yerel seçimlere adım adım yaklaşırken MHP Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, seçim çalışmalarını daha da hızlandırdı.

Sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayan Nergiz: “30 Mart’a kadar dur durak yok. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek. Gittiğim her yerde vatandaşımız bizi bağrına basıyor. Bu sefer MHP diyorlar. İnşallah sandıktan başarı ile çıkacağız ve halkımız hizmete kavuşacak” dedi.
Tarihi Taşhan, Kasaplar Çarşısı esnaflarını ziyaret eden ve ev toplantısına katılan Nergiz, projeleri ile halkın takdirini topladı ve tam destek sözü aldı.
Belediyecilikte yeni bir sayfa açacaklarını, Kahramanmaraş’ın değişime hazır olduğunu ifade eden Nergiz; “Halkımız yıllarca kandırıldığının farkında. Güvendikleri, yetki verdikleri kişilerin kendilerini göz ardı ettiklerini ifade ediyorlar. Ve artık sadece seçimden seçime kendilerini hatırlayan siyasetçi istemiyorlar” dedi.Kendisinin seçildiğinde tarihi çarşıların eski cazibesini kazanacağını ve esnafın yüzünün güleceğini, diğer yandan ilçenin tam anlamıyla hizmete kavuşacağını ifade eden Nergiz; “Bizim ilçemiz sınırları içerisinde kalan yerleşim alanlarında maalesef altyapı sorunu bile çözülmemiş. Çevre temizliği yok. Eğitim, sağlık, sosyal, kültürel alanlarda hiç hizmet alamamış. İnsanımız resmen Allah’a emanet yaşıyor. Bu çağda amiyane tabirle ilkel şartlarda yaşamaya mahkûm edilmiş” dedi.
Önce mevcut sorunların giderileceğini söyleyen Nergiz, sonrasında yapılacak olan hizmetlerle ilçenin ekonomik, sosyal, kültürel alanlarda gelişmişliğiyle örnek ilçe olacaklarını ifade etti.

Dar gelirli vatandaşların sosyal yardımlarının kesilmeyeceğinin de altını çizen Nergiz; “Yapılan yardımlar devlet politikasıdır. Hiç kimse aldığım yardımlar kesilir diye düşünmesin.

İnşallah biz geldiğimizde dar gelirli vatandaşlarımıza her türlü fırsatı sunup rahat nefes almasını sağlayacağız.

Artık büyükşehir olduk, büyükşehir bütçesi çok büyük bir bütçe. Ve bu bütçeye kimseye müdahale edemeyecek. Bu bütçenin sizlere hizmet olarak dönmesi için işin ehline teslim edin” dedi.Gördüğü ilgi karşısında sorumluluklarının arttığını ifade eden Nergiz; “Biz makam için değil hizmet için varız. Halkımızın da hizmete susamış olduğunu görüyoruz. İnşallah hep beraber ilçemizi hak ettiği yere getireceğiz” diye konuştu. 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2014, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER