google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Milli Yol Partisi Kahramanmaraş 1. Olağan İl Kongresi Pazar Günü Yapılacak

Milli Yol Partisi Kahramanmaraş 1. Olağan Kongresi yarın yapılacak.

Milli Yol Partisi Kahramanmaraş 1. Olağan İl Kongresi Pazar Günü Yapılacak

Genel Başkanlığını Kahramanmaraşlı Siyasetçi Remzi Çayır’ın yaptığı Milli Yol Partisi, Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayarak bir çok ilde kongrelerini tamamladı.  Milli Yol Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Halil Toraman, Genel İdare Kurulu Üyesi Hayrettin Arslanhan yarın yapılacak olan Kahramanmaraş 1. Olağan İl Kongresine tüm Kahramanmaraş halkını davet etti.

1.OLAĞAN İL KOMGREMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

Milli Yol Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Halil Toraman yaptığı açıklamada:” Sayın Genel Genel Başkanımız Remzi Çayır’ın katılımı ile gerçekleştireceğimiz Milli Yol Partisi Kahramanmaraş 1. Olağan Kongresini yarın Saat: 12.00’de Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.  Kongremize halkımızı davet ediyoruz. Genel Merkezimize ve Kahramanmaraş’a yakışır şekilde bir kongre yapacağız. Kongremize, tüm dava arkadaşlarımızı, halkımızı ve basın mensuplarımızı davet ediyorum” dedi.

MİLLİ YOL PARTİSİ, TÜRK SİYASİ TARİHİNDE EN HIZLI TEŞKALATLAŞAN PARTİSİ

Toraman;“Milli Yol Partisi Türkiye genelinde teşkilatlanmada, Türk Siyasi tarihinde en hızlı şekilde teşkilatlaşan bir partidir. Sokağa çıktığımızda da hiçbir vatandaşımızdan olumsuz bir eleştiri almadık.  Bizim yolumuz rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun yoludur. Davamız onun davasıdır. Onun yarım kalan davasına elimizden geldiği ölçüde gücümüzün yettiği şekilde taşıyacağız, devam ettireceğiz. Biz de tüm arkadaşlarımızla beraber  böyle bir davanın neferi olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. İnşallah bu yükün altından layıkıyla kalkacağız. Davamıza sahip çıkacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER