google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

MHP’li Şeker’den AK Partili Özdemir’e Jet Yanıt

AK Parti İl Başkanı Av. Metin Doğan’ın, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili yaptığı açıklamanın ardından, MHP Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker kınama yazısı yayınlamıştı.

MHP’li Şeker’den AK Partili Özdemir’e Jet Yanıt
 MHP’li Şeker’e, cevap bu sabah AK Parti Onikişubat Av. Ahmet Özdermir’den gelmişti. Özdemir’e, Şeker’in cevabı gecikmedi, aynı gün içerisinde adeta jet yanıt geldi.

MHP’li Şeker’in, Ak Partili Özdemir’e jet yanıtı aynen şu ifadelerle oldu:

“Milliyetçi Hareket Partisi Onikişubat İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması;

BASINA ve KAMUOYUNA;

 ‘Çeneni çalıştırmadan önce kafanın çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisin’

Biz bir hadsize nazikçe hadsizliğini hatırlattık ses başka yerden geldi. Ak Partinin genel siyasete göz kırpan taşralı yöneticilerinin son zamanlarda akordu bozuk koroya katılma iştahlarını hayret ve ibretle izlemekteyiz.

İsmini bile zikretmeye gerek duymadığımız bir AKP başkanının Genel Başkanımız hakkında seviyesiz, hadsiz hatta son derece bayağı sözlerine karşı, kendisini nezakete davet eden bir açıklamamız oldu. Bu bizim teşkilat terbiyemiz ve üstlendiğimiz vazifenin mesuliyeti adına yapmamız gereken bir görevdi. Ancak bir de baktık ki; muhtemel seçimde Ankara için şartlı refleks gösteren bir kişi değilmiş, başkalarının da ağzı sulanmış. Hemen o da aynı seviyesiz üslupla sahibinin sesi formasıyla sahaya girmiş.

Aslında biz hukuk insanlarını ‘müvekkil vekili’ bilirdik, ancak hukuk adamlığı bunlar için bir etiketten ibaretmiş, sahibinin sesi olmaya daha meraklılarmış. Sayın Genel Başkanımızın Sayın Cumhurbaşkanı, Sayın Başbakan ve Ak Parti Hükümeti hakkındaki bütün beyan ve açıklamalarının arkasındayız. Hepsine de gönül rahatlığıyla bütün sonuçlarına katlanmak kaydıyla imzamızı atar, gövdemizi basarız. Sayın Genel Başkanımızın muhatabı asla taşralı yöneticiler değildir.

Sayın Cumhurbaşkanın her gün birbirinden garip yasa ve teamül tanımaz açıklamalarına, makamı ve siyasi nezaketle bağdaşmayan Genel Başkanımıza yönelik kabul edilemez üslubuna laf edemeyenler merhum Erbakan Hoca’nın tabiriyle ‘glu glu’ korosuna katılarak saygıdeğer Genel Başkanımıza oturdukları yerden hakaret ederek kendileri siyasi ikbal sağlamayı ummaktadırlar. Kendilerine önerimiz çenelerini çalıştırmadan önce kafalarının çalışıp çalışmadığını kontrol etmeleridir. 

Biz insanların isimleri ile müsemma olmalarını dileriz. İnsan odur ki sözü de, özü de demir gibi olmalıdır. Mülayimlerin sert rolleri yapmaları kamuoyunun komiğine gitmektedir. MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ siyaseten tutarlı, ilkeli, dün nerede ne dediyse bugün de aynısını söyleyebilen bir DEVLET ADAMI’dır. PKK’nın çözüm süreci adı altında kanlı ve kirli çamaşırlarını aklayanların Sayın Genel Başkanımıza ve Ülkücü Hareket’in temiz mensuplarına söz söyleme hakları olamaz.

Sayın sahibinin sesi; size açık çağrımızdır: Önce peşkeş çektiğiniz aziz vatan topraklarını ihanet şebekesinin tasalludun dan koruyun. Kefenlerinizi giyin askere gidin, beraber megri megri çağırdığınız yoldaşlarınıza Kandile, İmralı’ya sefer edin. Milletin … koyan şeref ve haysiyet yoksunu yandaşlarınızla yetimlerin, öksüzlerin sütünü çalan yolsuz ve ahlaksızların yem borularını tıkayın.

Sizin söylemlerinizden şu an aşının faydalarını çok daha iyi anlıyor ve toprağı bol olsun  Louis Pasteur’u minnetle anıyoruz. Tavsiyemiz öncelikle aşı olarak salyalarınızla temiz toplumu tehlikeye atmamanızdır. “

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2015, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1390

banner1393

banner1391

banner1392

banner1394

banner1395

banner1398

banner1400

banner1378

banner1388

banner1389

banner1387

banner1386

banner1385

banner1384

banner1383

banner1382

banner1381

banner1380

banner1377

banner1363

banner1370