Kerim Yılmaz BELKO Yönetim Kurulu Başkanlığına Atandı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kahramanmaraşlı hemşehrimiz Kerim Yılmaz’ı BELKO Yönetim Kurulu Başkanlığına atadı.

Kerim Yılmaz BELKO Yönetim Kurulu Başkanlığına Atandı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediyenin şirketleri arasında yer alan BELKO şirketinin yönetim kurulu başkanlığına hemşehrimiz emekli ağır ceza hakimi Kerim Yılmaz’ı atadı.

Ülkücü camianın yakından tanıdığı, daha önce MHP’de hukuk danışmanlığı görevinde bulunan ve emekli ağır ceza hakimi Kerim Yılmaz, aynı zamanda İYİ Parti Yüksek İstişare Kurulu üyesi.

KERİM YILMAZ KİMDİR?

Kahramanmaraş ili Elbistan İlçesinden olan Kerim Yılmaz, emekli ağır ceza hakimidir. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin hukuk danışmanlığı görevini yapmıştır. İYİ Parti'nin kurulması ile MHP'den iyi partiye geçen kişiler arasında yer almıştır. İYİ Parti Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olan Kerim Yılmaz Mayıs ayı itibari ile BELKO yönetim kurulu başkanlığı görevine atanmıştır.

BELKO Görevi Nedir?

BELKO Air otobüs filosu ile 2013 yılından bu yana Ankara Havalimanı seferleri için yolcu taşıma hizmeti verirken yine Ankara

Büyükşehir Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine verilen kömürün dağıtım görevini de üstlenmektedir.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 22:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER