Kahramanmaraş'ın Geleceği Adına Önemli Buluşma!

İstanbul'da çalışmalarını yürüten Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu Başkanı Uğur Yinanç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Afşinder Başkanı Ahmet Ardıç, Andırınder Başkanı Hamdi Çam, Afşin Arıtaşder Başkanı Adem Çelik ve Elbistan Karamağrader Başkanı Enver Aksu, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl binasında Ali Öztunç ve parti yöneticileri ile bir araya geldi.

Kahramanmaraş'ın Geleceği Adına Önemli Buluşma!

Gün içerisinde Dulkadiroğlu İlçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na ziyaret düzenleyerek çok sayıda oda temsilcisiyle bir araya gelen,  arkasından mahallelere geçerek toplantılar düzenleyen CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, akşam saatlerinde ise parti il binasında İstanbul'da faaliyet gösteren Kahramanmaraş federasyon ve derneklerini ağırladı.

"LOBİLİCİLİK FAALİYETLERİ İLE TANITIM..."

Ziyarete dair fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Öztunç, altına şu notu düştü:

"İstanbul'da faaliyet gösteren Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu Başkanı Sn. Uğur YİNANÇ ve Yönetim Kurulu üyeleri, Afşinder Başkanı Ahmet ARDIÇ, Andırınder Başkanı Hamdi ÇAM, Afşin Arıtaşder Başkanı Adem ÇELİK ve Elbistan Karamağrader Başkanı Enver AKSU’ya nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederim. İnşallah belediye Başkanı olduğumda lobicilik faaliyetlerini gerçekleştirerek Kahramanmaraş’ımızın tanıtımını arttıracağız."

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER