google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

İYİ Parti Kahramanmaraş Teşkilatı Kuruluşunun 3. Yılını Kutluyor

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı yöneticileri ve üyeleri partilerinin 3. Yıldönümünü kutladı.

İYİ Parti Kahramanmaraş Teşkilatı Kuruluşunun 3. Yılını Kutluyor

Kutlamalar, Atatürk Büstüne çelenk bırakma ile başladı. Partisinin İzmir’deki kutlamalarına katılması sebebiyle, Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel’in yerine vekalet eden Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Burak Sert, burada bir konuşma yaptı.

Sert, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Birbirinden cesur İYİ Partinin Kahraman neferleri.

 Bugün burada partimizin kuruluşunun 3. Yıl dönümü münasebeti ile toplanmış bulunmaktayız.

Sayın genel Başkanımız Meral Akşener’in “Medeniyet yolunun taşlarını cesurlar döşer” beyanına kayıtsız kalmayan, kurucularımızın aldığı tarihi sorumlukla, demokrasi ve adaletin karanlığa gömüldüğü bir ortamda, partimiz Türk siyasetine Güneş olmak için 25 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur. Partimiz kurulduğu günden bugüne göstermiş olduğu demokrasi mücadelesi ile birçok siyasi kuruluşlara örnek olmuş ve kurulacak olan partilere cesaret vermiştir.

İYİ Parti, Türk milleti için de gerçek bir umut ışığı olmuştur. Parti olarak ‘Bir hayalim var’ diyen, günümüzün getirdiği güçlüklere ve engellemelere rağmen özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve ön görülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir TÜRKİYE hayali ile yanıp tutuşan insanlarla yola çıktık.

Bizler hevesi kırılan genç nesli İYİ yapmak için yola çıktık.

İyi parti, birbirinden cesur bireylerin bir araya geldiği büyük bir ailedir. Ailenin her ferdi TÜRK yurdunda yaşayan bireylere olan sorumluluk bilinci ile çalışmaktadır.

Bizler de, Türkiye’nin gelişen dünyadan kopmasına asla müsaade etmeden, iyi bir ülke için, huzurlu bir toplum için, itibarlı bir devlet, zengin bir millet için, adalet için, özgürlük ve demokrasi için, güçlü ve mutlu bir Türkiye için cesaret ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz.

Bu doğrultuda partimizin 3. Kuruluş yılını büyük bir heves ve coşku ile kutluyor, siyasi hayatta kalıcılığı artık tartışılmaz olan İyi Partinin İktidara yürüyüşüne destek olmaya asil milletimizi davet ediyoruz.

Çağrımız bütün Türkiye’yedir.

Çalışacağız...  Güçleneceğiz...  Mutlu bir Türkiye Olacağız... Kahramanmaraş İYİ olacak! Türkiye İYİ olacak!”

Daha sonra, parti binasında üyelerle birlikte 3. yıl pastası kesildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER