google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

İnan Kesen Ekinözü’nde

CHP’in Kahramanmaraş Milletvekili A.Adayı Av. İnan Kesen Seçim çalışmaları kapsamında, CHP Ekinözü İlçe Teşkilatını ziyaret ederek Gençlik Kolları Başkanı Selahaddin Balta ve Parti, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili karşıladı.

İnan Kesen Ekinözü’nde
 CHP Ekinözü İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirilen programda Kesen kısaca kendisini tanıttı.

Milletvekili aday adayı Kesen , ”Yıpranmış, yozlaşmış, yolsuzluk ve israf bataklığına saplanmış, halkından kopmuş olan iktidara karşı demokratik yollardan mücadele etmek için”, CHP ‘den aday adayı olduğunu söyledi.

CHP Ekinözü İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirilen programda konuşan Av İnan Kesen ; ”CHP’nin ana özne olduğu bir ortamda gözümü açtım ve yaşadım. Ülkenin şu an içinde bulunduğu durumun hassasiyetini bilmenizi isterim. Halkın sorunlarının çözüm noktasının siyaset olduğunu gördüm. Hayata hep soldan bakmayı, sol değerlerle bakmayı ve onun temsil ettiği değerlerle yaşamayı da kendime ilke edindim. Mevcut iktidarın tüm politikaları duvara toslamış durumdadır. Bugün burada aramızda esnaf , çiftçi, emekli arkadaşlarımız abilerimiz var. Sormak istiyorum son yılarda aranızda zenginleşen refahı yükselen var mı dır? Evet, zenginleşenler var. Yarattıkları rantlarla yandaşlarını zenginleştirenler var. Bunları biliyoruz. Ama işçi, emekli, memur, çiftçi borç içerisinde yaşam savaşı vermektedir. Halkın büyük bir kısmı yoksullaştırılmıştır dedi.

CHP Ekinözü İlçe Gençlik Kolları başkanı Selahattin Balta İse Av.İnan Kesen’e Başarılar diledi. 


Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2015, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318