google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Hayrettin Güngör’ün Projesi Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarafından Ödüllendirildi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Hayrettin Güngör’ün “Sosyal Girişimcilik ve Gençlik Merkezi” adlı projesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüle layık görüldü. Güngör, ödülü düzenlenen etkinlikte Erdoğan’ın elinden aldı.

Hayrettin Güngör’ün Projesi Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarafından Ödüllendirildi

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ev sahipliğinde 24-25 Ağustos'ta düzenlenen ‘Genç Dostu Şehirler Kongre ve Sergisi’nin açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılış konuşmasının ardından ödüle layık görülen 22 belediyeye ödüllerini takdim etti. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün Kahramanmaraş’ta hayata geçireceği ‘Sosyal Girişimcilik ve Gençlik Merkezi’ projesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüllendirildi.

Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Güngör, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Genç Dostu Şehirler’ Kongre ve Sergisinde “Sosyal Girişimcilik ve Gençlik Merkezi” projemiz ödüle layık görüldü. Kahraman gençlerimizin her zaman yanındayız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER