Hayrettin Güngör’den Elbistan’a Araç Desteği

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından, AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör’ün katılarıyla Elbistan Belediyesine hibe edilen damperli kamyon, Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş'a teslim edildi.

Hayrettin Güngör’den Elbistan’a Araç Desteği

Birliğin sosyal sorumluluk ve yardım faaliyetleri kapsamında belediyelere destek olmak, artan iş gücünü karşılamak, hizmet kalitesini arttırmak amacıyla TBB tarafından temin edilen aracın Elbistan Belediyesine teslimi yapıldı.

Halen TBB Genel Sekreterliği görevini yürüten Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, daha seçilmeden Kahramanmaraş’a hizmet ve yatırımların hızlı bir şekilde geleceği sinyalini verdi.

Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Elbistan için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Kamyonun belediye kazandırılmasında destekleri için Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ve TBB yönetimine teşekkür eden Tıraş, "Türkiye Belediyeler Birliğinin değerli katkılarıyla kamyonumuzu ilçe halkının hizmetlerinde kullanmak üzere teslim aldık. Katkısı bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER