Güvenç, Malezya ve Singapur Yolunda

TBMM İçişleri Komisyonu başkanı Celalettin Güvenç TBMM başkanı İsmail Kahraman ile bir dizi temaslarda bulunmak üzere Malezya Avusturalya ve Singapur’a gitti.

Güvenç, Malezya ve Singapur Yolunda
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın İsmail KAHRAMAN başkanlığındaki heyet, 2-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Malezya, Avustralya (Melburn, Hobart ve Sidney) ve Singapur’u içeren bir dizi temaslar gerçekleştirecek. Ziyaret, 5-8 Ekim 2016 tarihleri arasında Avustralya’nın Tasmanya adasında bulunan Hobart şehrinde düzenlenecek MIKTA toplantısına katılımı esas almakta.

Meksika, Endonezya, Güney Kore, Türkiye ve Avustralya’yı biraraya getiren MIKTA oluşumu 2. Parlemento Başkanları Toplantısında TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a ziyaret ve temasları sırasında TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Ak Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Ak parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Ak Parti İzmir Milletvekili İbrahim Mustafa Turhan, Chp Tokat Milletvekili kadim Durmaz ve Mhp Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı  eşlik edecekler.
Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2016, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER