Dereli Mahallesi Okay’ı Bağrına Bastı

Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe belediye başkan adayı Necati Okay, dün akşam Dulkadiroğlu ilçesi Dereli Mahallesinde halkın sevgi seli ile karşılaştı.

Dereli Mahallesi Okay’ı Bağrına Bastı
 KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Necati Okay, dün akşam Dereli mahallesi ile Sarıkaya Mahallesinde vatandaşlarla buluştu, halkımız ak Parti Belediye başkan adayı ve meclis üyelerini bağrına bastı.

Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe Belediye Başkan adayı Necati Okay, ilçesine bağlı 43 Merkez 58 eski adı ile köy olan toplamda 101 mahallesinde seçim çalışmasını son sürat sürdürüyor..

Dulkadiroğlu ilçesinin en yakın mahallelerinden biri olan Dereli mahallesine dün akşam Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ömer Debgici, Belediye meclis üyeleri, Ak Parti İl Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri  ile beraber giden Necati Okay mahalle girişinde , mahalle sakinleri tarafından çoşku ile karşılandı.

11 yıl bu yollarda beraber yürüdük, yağanyağmurlarda beraber ıslandı, Dereli Mahallesinin tüm sokakları Necati Başkanı hatırlatıyor,” sloganları ile karşılanan Necati Okay gördüğü ilgiden memun oldu.

Yaklaşık 200 kişinin Dereli mahallesi meydanında karşıladığı Ak parti yönetimi ve Meclis üyeleri, daha sonra mahalle sakinleri ile beraber yatsı namazı için camiye gettiler.
Yatsı Namazını Mahalle merkez camiinde kıldıktan sonra Dereli Mahallesi sakinlerine hitab eden Necati Okay:

 “Hastanelerimizle Bölgeye hizmet veriyoruz”

Kahramanmaraş Şehir hastanesi, KSÜ Tıp Fakültesi hastanesi ile Kahramanmaraş sağlıkta çok büyük bir rahatlamaya kavuştuğunu belirten Necati Okay: “ Bakın biz iktidara gelmeden önce Kahramanmaraşlı hastalarımız ya Gaziantep’e yada Adana Balcalı’ya giderken yolda ölürdü, yada çok zor şartlar altında giderek gelirdi.

Hükümetimizin Sağlık ve Kahramanmaraş’a yaptığı yatırım ile Kahramanmaraş Şehir hastanesi, KSÜ Tıp Fakültesi hastanesi ve uzman hekimleri ile artık her türlü sağlık Kahramanmaraş’ta halkımıza verilmektedir.

Tüm bunlar sizler için, yapıldı, yapılmaya da devam ediyor, Sağlıktan- Milli Eğitime , Teknolojiden Uzay’a uydu göndermeye kadar Türkiye’in aldığı yol sizlerin verdiği destekle oldu. Bundan sonra da desteğinizi istiyorum,” dedi.


Şehirde ne varsa burada da o olacak !..

Dereli mahallesinin : Su, yol, alt yapı , park meselesi olduğunu biliyorum, 11 yıldan beri sizinle beraber şehrimiz için çalışıyorum diyen Okay: “Bakın artık Kahramanmaraş Merkez de 3 belediyemiz var , Onikişubat belediyesi karşı taraf, bu taraf da Dulkadiroğlu ve Büyükşehir Belediyesi İnşallah 31 Mart’tan sonra sizin çöplerinizi Dulkadiroğlu belediyesi olarak biz toplayacağız, içme suyunuzu KASKİ Genel Müdürlüğü getirecek, Mahallemize park ve mesire yerini biz yapacağız çünkü Başbakanımız Kahramanmaraş’a bir belediye ile hizmet edilemeyeceğini gördüğü için bir yerine üç belediye kurdu, Kahramanmaraş’ı büyükşehir yaptı,” diyerek büyük alkış aldı.

Başbakanımız her şeyi biliyor ?

Bugün emeklilerin maaşının düşük olduğu, Askeri ücretin yetersiz olduğunu, az maaş ile geçinilemeyeceğini başbakanımız çok iyi biliyor diyen Necati Okay: Başbakanımız ne diyor 2023 kişi başı 35 bin doların olduğu bir milli gelir, bunun için neye mal olursa olsun, Yerli otomobil, yerli uçağımızı yapacağız, İstanbul 3. Hava alanını yapacağız bu hava alanın yıllık geliri 100 milyar dolar, Bakın enerjiye yılda 60 milyar dolar ödüyoruz, Nükleer Santralı yapacağız bu para da cebimizde kalacaktır.
Kendi uçağını, füzesini, gemisini, otomobilini yapan dünyaya ihracat yapan bir Türkiye ve kendi petrollerini çıkaran bir Türkiye başbakanımız kazanacağımız bu paralarla emekliye, Askeri ücretli çalışana daha fazla kaynak aktaracak böylece herkes refah içinde yaşayacaktır.

Bu mahalli seçim olmaktan çıktı !..

Türkiye’nin büyümesini istemeyenler : İran’ın paralarının halk bankası kanalı ile Türkiye üzerinden gelip gitmesini istemeyenler Gezi Parkı eylemleri ile başladıkları Türkiye yıpratma eylemine, 17 Aralık operasyonu ile devam ettiler.. Türk milleti adına karar verdiğini söyleyen bir pareler devlet yandaşı hakim 3. Hava alanın yürütmesini durdurma kararı veriyor, niye veriyor biliyormusunuz, bu hava alanı yılda 100 milyar dolar Türkiye gelir getirecek bunu istemiyorlar, bu parayı bugün Almanya alıyor, Türkiye de hava alanı yıpılırsa Türkiye kalacak.. onun için bu seçim mahalli seçim olmaktan çıktı, sizlerden bir defa daha Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermenizi, ona destek olmanızı istiyorum.
Necati Okay: “ Bize Nükleer santral yapman diyenler ülkelerinin elektrik ihtiyacının yüzde 90 nükleer santraldan karşılıyorlar bize hava alanını yapma diyenler ülkelerine en büyük geliri hava alanından kazanıyorlar, Türkiye yaparsa yapma oluyor, bu oyunları bozmak için sizlerden 2002 de olduğu gibi sandıkları patlatmanızı istiyorum dedi.


Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2014, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER