google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html
banner1185

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumartesi Günü Kahramanmaraş’ta

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, partisinin cumartesi günü gerçekleştirilecek 7. Olağan İl Kongresi'ne katılacak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı her zaman olduğu gibi en güzel şekilde ağırlayacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumartesi Günü Kahramanmaraş’ta

Debgici, İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, İzmir'de meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

İl Kongresi'ne Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacak olmasının kendileri için ayrı bir onur olduğunu belirten Ömer Oruç Bilal Debgici, şunları kaydetti:

"Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızı 7. Olağan İl Kongremiz vesilesiyle ilimizde, teşkilatımız ve vatandaşlarımızla beraber ağırlayacağız. Saat olarak 13.30 muhtemel bir kongre saati olabilir ama bu netleşmiş değil. Çünkü her an programlar değişebiliyor. İnşallah kongrede bayrağı Fırat Görgel başkanımıza devredeceğiz. Üç yıla yakın, büyük bir özveriyle, değerli yol arkadaşlarımızla gayretli çalışmalar yaptık. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk seçiminde hem Cumhurbaşkanımız, hem de milletvekillerimizin seçiminde Kahramanmaraş teşkilatları olarak en güzel şekilde çalıştık. Her zaman olduğu gibi Kahramanmaraşlı hemşehrilerimiz ve kardeşlerimiz teveccühlerini gösterdiler. Onlara bir kez daha teşekkür ediyorum. Biz AK Parti ailesi olarak görevimizi her zaman en iyi şekilde yapma gayreti içerisinde olduk, olmaya da devam edeceğiz."

Kongrenin 12 Şubat Stadyumu'nda gerçekleştirileceğini aktaran Debgici, maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek her türlü önlemi aldıklarını dile getirerek, "Cumhurbaşkanımızı her zaman olduğu gibi yine en güzel şekilde ağırlayacağız." dedi.

BAŞKAN DEBGİCİ’YE TEŞEKKÜR

Kongrede tek aday olan Fırat Görgel de, “AK Parti Kahramanmaraş teşkilatlarında hem Ömer Başkan hem de ben uzun yıllardır hizmet ediyoruz. İl Başkanlığı görevini de bu güne kadar layıkıyla yaptı. Ben inanıyorum ki bundan sonra da çok güzel görevlerde birlikte çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Cumartesi günü kendisinden bayrağı devralacağız. Çok kıymetli emekleri var, Ömer Başkan başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Mevcut yönetimden bazı arkadaşlarla çalışmaya devam edeceğiz, yeni arkadaşlarımız da yönetime dahil olacak” dedi.

Görgel, 7. Olağan Kongremizi Kahramanmaraş'a yakışır bir şekilde gerçekleştireceklerini belirterek, kongreye katılacak vatandaşların maske ve sosyal mesafe kurallarına uymalarını istedi.

Partideki toplantının akabinde açılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılacak olan, yapımı tamamlanan Kahramanmaraş Göksun yoluna geçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER