Çakıroğlu Derneğinden Başkan Okumuş’a Teşekkür

31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Türkoğlu Belediye Başkanı seçilen Osman Okumuş'a, Çakıroğlu Derneği tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Çakıroğlu Derneğinden Başkan Okumuş’a Teşekkür

Takdim edilen plakette "Türkoğlu ilçemize ve Çakıroğlu Mahallemize yapmış olduğunuz hizmetlerle yaşam standardımızı yükselttiğiniz için teşekkür eder, esenlik dileriz" ifadesi yer aldı.

Osman Okumuş STK'ların Hamisidir

Çakıroğlu Derneği Başkanı Muhammet Kamalak ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada: "Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş göreve başladığı ilk günden itibaren sivil toplum kuruluşlarına her türlü desteği vermektedir.

Türkoğlu ilçesine bağlı Çakıroğlu mahallesinden vatandaşlar olarak 2015 yılında Kahramanmaraş merkezde Çakıroğlu Derneğimizin kurulmasından itibaren Osman Başkanımızdan her türlü desteği gördük, sadece Çakıroğlu Derneği değil diğer sivil toplum kuruluşlarına da gereken desteği her zaman vermiştir. Bu bakımdan Osman Okumuş Türkoğlu'nda bulunan ve Türkoğlulu dernek ve vakıfların hamisi konumundadır. En memnun olduğumuz tarafı ise dernek olarak yaptığımız öneri ve teklifleri her zaman dikkate alarak değerlendirmesidir" ifadelerine yer verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ise konuşmasında: "31 Mart seçimlerinde halkımızın teveccühleri ile tekrar Belediye Başkanlığı görevine seçilmemizin ardından vatandaşlarımız bizleri ziyaret ediyorlar. Çakıroğlu Derneğine ziyaretleri ve plaket takdimi için ayrıca teşekkür ederim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1108