google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Başkan Avşaroğlu'ndan Yaşar Altuntel'e Ziyaret

Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu ve İlçe yönetimi Büyükşehir Muhtarlar Derneği Başkanlığına yeniden seçilen Yaşar Altuntel’i ziyaret etti.

Başkan Avşaroğlu'ndan Yaşar Altuntel'e Ziyaret

Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Muhtarlar Derneği Başkanlığına yeniden seçilen Yaşar Altuntel’i ziyaret etti. Büyükşehir Muhtarlar Derneğinin 2. Olağan Kongresi yoğun bir katılımla Dernek binasında gerçekleştirildi. Tek aday olarak seçime giren Menderes Mahallesi Muhtarı Yaşar Altuntel 68 Delegenin tamamının oyunu olarak yeniden Büyükşehir Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçildi.

Seçim sonrası ziyarette bulunan Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, “ Menderes mahallesi muhtarımız ve Büyükşehir Muhtarlar Dernek Başkanı Yaşar Altuntel geçtiğimiz dönemlerde çok güzel çalışmalara imza attı. Önümüzde ki dönemde de güzel çalışmalara imza atacağına inancımız tamdır. Güven tazeleyerek yeniden Büyükşehir Muhtarlar Derneğine seçilmesinden dolayı tebrik ediyor kendisine ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Altuntel, “Öncelikle seçimlerde bize destek veren tüm muhtar arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Muhtarların halka en yakın hizmet götüren elçiler olduğu unutulmamalıdır. Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk içinde hep beraber en güzel ve en iyi hizmetleri yapmayı Allah bizlere nasip etsin. Bizleri ziyarete gelen sayın başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum “ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER