google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Akpınar; Dulkadiroğlu İçin Adayım

Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu ilçesinin 1. Olağan Kongresi için kolları sıvayan ve aday olduğunu açıklayan mevcut başkan Mustafa Akpınar, görevini sürdürdüğü başkanlığı döneminde kuzeyde Baydemirli, güneyde Elmalı Mahallesine kadar birçok yöreyi gezdiğini, metropol ilçenin ciddi problemleri olduğunu söyledi, ‘İlçemiz hizmetlerden yoksun bırakıldı’ dedi.

Akpınar; Dulkadiroğlu İçin Adayım
 Kervanhan’daki adaylığının açıklanması sırasında konuşan Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, İstasyon Mahallesi dahil, Erkenez ve bazı mahallelerde asfaltın bile bulunmadığını iddia etti, “Biz bekledik. Daha yeni dedik, sabrettik. Aradan geçen 9 ay içinde tık yok. Bekledik ama hizmetin ilçeye yeteri kadar yansımadığını gördük. Ancak bu saatten sonra muhalefetimiz, eleştirimiz olacak” diye konuştu, sonra sözü yolsuzluk ve yolsuzluk iddialarına, bakanlara, bakan çocuklarına getirerek, arkasından 14 Aralık’ta basına yapılan operasyonun yakışıksız olduğunu ifade etti, basının özgür olması gerektiğini savundu.

Akpınar, ülkenin bölünmenin eşiğine geldiğini, doğu ve güneydoğu Anadolu’da devletin varlığının tartışılır hale geldiğini ileri sürerek, basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı.

Akpınar’ın adaylığını açıkladığı toplantıya ayrıca, MHP Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker, MHP il başkan adaylarından Ahmet Kahveci, Adnan Kenger, belediye meclis üyeleri ile partililere katıldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318