AK Partiden İstifa Edip CHP’ye Geçtiler

AK Parti Ekinözü Belediye Meclis Üyesi Adayı Kadir KARA Partisinden İstifa ederek Bugün Alişar, Demirlik, Kültür, Gaziler, Ata köy, Türkmenler Köyü olmak Üzere 6 Köy ile Birlikte CHP Ekinözü seçim Bürosuna Katıldılar.

AK Partiden İstifa Edip CHP’ye Geçtiler
 AK Parti Ekinözü Belediye Meclis Üyesi Adayı Kadir Kara ile birlikte  istifa ederek Ekinözü’ne bağlı köylerden katılımını gerçekleştiren köylülerle birlikte CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat   CHP Ekinözü Belediye Başkan Adayı Fatih Vicdan, CHP  Ekinözü İlçe Başkanı  Ali Çiçek’inde katıldığı törenle CHP'ye katıldılar.
Ekinözü AK Parti Yöneticilerinin de bulunduğu ve AK Parti'de aktif siyasi yaşamını sürdüren Belediye Meclis Üyesi Adayı Kadir KARA ve AK Parti yönetiminden Ömer Kara beraberindeki  Yüzlerce Kişi İle ,   CHP'nin Bayrağını Ekinözü’nde Fatih Vicdan’la  Hizmet için dalgalandırmak için mücadele vereceklerini belirttiler. Yaşanan son güncel gelişmeler ile birlikte önümüzdeki yerel seçimin ülke geleceğine yön verecek bir öneme kavuştuğunu kaydeden yüzlerce Ekinözü, Türkiye’nin Birleştirici Gücü CHP çatısı altında temiz siyasete ve demokrasiye olan özlemi sonlandıracaklarını ve halkın iktidarını kuracaklarını paylaştılar.

CHP Ekinözü seçim bürosu önünde binlerce coşkulu kalaba ilk olarak seslenen Ekinözü Belediye Başkan adayı Fatih Vicdan konuşmasında

“ Biz Ekinözü’ne aday olarak gelmedik, biz Ekinözü’nü sizlerle birlikte yönetmeye geldik. Büyük katılımların olacağını söylemiştim size. İşte katılım işte insan, hep beraber Ekinözü’nü yönetmeye geliyoruz. Ekinözü’nü beraber ve birlikte yöneteceğiz, Çok Kıymetli hemşerilerim Ekinözü’nü Birlikte yönetmeye var mısınız? 30 Martta Belediyeyi devren alamaya hazırımısınız diyerek” seslendi.

Ekinözü meydan’da Binlerce  Kişiye seslenen Ekinözü Belediye Başkan Adayı Fatih Vicdan ben tüm bölgenin adayıyım diyerek başladığı konuşmasında  Ekinözü İlçesin sorunlarını elle aldı artık. Ekinözü’nde adaylar değil Projeler yarışsın İstiyorum seçimlerde sadece Belediye Başkanlığı için oy kullanılmayacağını “Bu seçim Belediye Başkanlığı için oy vermenin ötesinde Ekinözü’n ve köylerin bütünlüğü için Ekinözü’nün marka ve çağdaş bir İlçe olması için oy kullanacağız. Bu nedenle herkesten katkı bekliyoruz” dedi.
Ekinözü’nde adaylar değil sadece projeler yarışsın İstiyorum bu seçimde, bir evladınız olarak, "Sizlerden Sadece Bir Oy Borç İstiyorum" bu desteğin ne anlama geldiğini 30 Mart akşamı siz daha iyi takdir edeceksiniz. Artık biliyorsunuz köyler ilçelere bağlandı özel idarelerle ilişkiler kesildi. Sizlere Ekinözü Belediyesi hizmet verecek sizden tekrar rica ediyorum projesi olana destek verin inanın bana bir oy borç verirseniz Allah'ın izinliyle belediye başkanı olursam şimdiye kadar aldığınız hizmetlerin çok daha fazlasıyla, gerek yol ve ulaşım hizmetleri ile, gerek alt yapı ve su hizmetleri ile gerekse sosyal tesisler ile köylerimizi artık şehirlerden farksız hale getireceğim”.

Daha sonra ise CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat bu soğuk havada bu ne coşku ne heyecan diyerek başladığı Konuşmasında en idealı seçim Ekinözü’nde gidiyoruz Ekinözü 30 Martta Ekinözü’nün Başkanı seçmişiniz sizlere hayırlı olsun diliyorum dedi.

Dünyanın ve Türkiye’nin bir çok bölgesinde geziyorum bugün İstanbul, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Türkoğluluna gittim ama bu Ekinözü’nde coşku hiçbir yerde görmedim " Helal Olsun Size Helal Olsun Size" artık kararlığın ve  çalışkanın konuşmanın  en güzel örneğini veriyorsunuz keşke Cumhuriyet Halk Partisi seçim kampanyalarını Fatih Vicdan gibi  sevimli duygularla öne çıksa şimdi biz bin kere iktidar olurduk  Halka inanmayan kendi hemşerisini sevmeyen siyasetçilere oy vermeyin  Sizleri sevecek sayacak  işte başkan Fatih Vicdan dedi.


Böyle çalışma karalılık sizdeki o güler yüzü inancı desteği gördükten   sonra bizim sırtımız yere gelmez 37 senedir siyasetin içinde olduğunu acısını cefasını çektik ben fatih vicdan gibi örgütte giderek halka giderek 2 yıl sizlerin vekili oldum  Bir Vatandaşın sayın vekilim Ekinözü’nde vatandaşları tehdit ediyorlar yaşlı maaşınız bakım maaşınızı keseriz diyorlar diye sorusu üzerine özbolat hiçbir  şey yapamazlar 12 yıldır iktidarlar söz verdiği şeyleri yapa bilerdi Ekinözü’nün adliyesi yok postanesi yok memurlar Ekinözü’nde oturmuyorlar  Ekinözü’nü bu halle getiren iktidara oy vermeyin  Cumhuriyet Halk Partisine Fatih Vicdana  oy verecek diye tehdit eden adamın anı karşılarım  Ekinözü’nde öyle torpile adaylara güvenen insanlar yok yürekli insanlar var  Başbakan Cumhuriyet tarihinde hiç görülmemiş yolsuzluk dosyası boyunuzda duruyor daha düne kadar benim çocuklarım burslu okuyor diyen başbakan  sadece kendi ayakları üzerinde duran işsiz gençler burada başbakan  onların gemileride yok  paracılıklarda yok  İktidar Partisin Milletvekili oy vermezseniz diye hizmet etmeyiz diye tehdit ettiler ama hizmetleri yoki bu iktidarın Ekinözü’ne işsizliği önleyeceği bir yatırım varsa söyleyin özel sektörün yaptığı kandil barajı HES’in arkasına sığınmasınlar birilerini zengin etmek için birilerinde köle gibi çalıştırmak için  o HES’in yapanlara sesleniyorum  Fatih Vicdan Belediye Başkan seçilirse  biz birilerin önünde diz çökmeyiz yağcılık yapmayız gereken neyse onu yaparız Ekinözüller bunlara hesap sormak için 30 Martta gerekeni yapacak.

Ben halkıyla bu kadar bütünleşen siyasetçin yıkılmayacağını sizlerde gördüm bugün  Fatih Vicdan Belediyeciliği Antep yaşayarak gördü  bir başarılı belediye başkanın birşehiri nasıl değiştireceğini biz Celal Doğan’da gördük Antep çok küçük bir şehirdi ama şimdi Kahramanmaraş’ı dörtte katladı çünkü tek şey var soysal demokrat ve cumhuriyet halk partili Celal Doğan’ın girişimleri ile 3 dönemde Antep değişti. Ben inanıyorum güveniyorum Ekinözü böyle ise biz Ankara yı İstanbullu ve bir çok ili bin kere alırız dedi.


Bende vekiliniz olarak sizlere söz veriyorum eger bu büyük şehirleri alırsak söz veriyorum ki onların adına  Fatih Vicdan’ı  Ekinözü’nü yalnız bırakmayacağız sizlerin yanında olacağız Türkiye'yi dolaş dolaş geziyoruz elindeki paralar başına bela olmuş Başbakan sonu geldi artık hizmetse Ekinözü’nde Fatih Vicdanla gelecek bundan hiç endişeniz olmasın. Buruya gelmeden önce seçim kampanyasına destek vermek için partinin üst düzey   görevlileri bir çok iktidar olan siyasetçiler  buruya gelmek istiyorlar.  İnşallah   Mustafa Sarı Gül’de buruya getireceğiz  İstanbul’da çok yoğun dönemi var eğer bir fırsat bulursa getireceğiz   birazda onu dinlerseniz onunda sizlere söyleyeceği biraz şeyler vardır onunda kazandığı zaman desteklerini sizlerden esirgemeyecek bu zaman  kadar Cumhuriyet halk partisine oy vermemiş  dostlarımız aramızdan hoş geldiniz diyorum iyiki Fatih Vicdan gibi projeli  bir Başkan adayınız var diyerek sözlerine son verdi.  
Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2014, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER