google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html
banner1185

AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Kongresi Gerçekleştirildi

AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı belirlendi. Ali Çam’dan boşalan koltuğa Feyzullah Eren Aşçı getirildi.

AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Kongresi Gerçekleştirildi

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı Kongresi tamamlandı. Kongrede Feyzullah Eren Aşçı Gençlik kolları başkanlığı görevine getirildi.

HİZMET AŞKI İLE DAHA İLERİ HEDEFLERE

AK Parti davasının bir neferi olarak devraldığı bayrağı daha ilerilere taşıyacağını söyleyen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı, şunları konuştu: “2013’te AK Parti teşkilatlarında ki görevlerim; fakülte başkanlığı, üniversite başkan yardımcılığı, üniversite başkanlığı, üniversite konsey başkanlığı görevlerinin akabinde teşkilatımızın çeşitli kademelerinde görev aldım. AK Parti davasının bize öğrettiği en önemli konu aşk ile çalışmak oldu. Bu şiarla abilerim ve kardeşlerimle gece gündüz ayrım yapmadan çalışmalarımıza devam ettik. Refahın adı olan davamızın kıymetli büyüklerimin takdirleriyle gençlik kolları başkanı olarak göreve getirildim. Tek amacım önceki dönem gençlik kollarından devraldığım bayrağı daha ileriye taşımaktır. Davanın neferleri olarak hizmet aşkı ile çalışmak üzere çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemek ve memleketimize fayda sağlayan gençler olacağız. Gençlik kollarında görev almanın bir ayrıcalık olduğunu ve bu üzerimize ki sorumlulukların bilinci ile hareket edeceğiz.” 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 20:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER