Ak Parti İl Teşkilatı Türkoğlu'nda

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, ev sahipliğinde Türkoğlu Derviş Paşa mesire alanında gerçekleşen davete AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir ve İl Yürütme Kurumu bir araya geldi.

Ak Parti İl Teşkilatı Türkoğlu'nda
AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir buluşmada ;

"Türkoğlu Belediye Başkanımız, il yürütme kurumumuzun daveti üzerine Türkoğlu İlçemize geldik. Başkanımız kendi ekibiyle bizi burada misafir etti. Bize gösterdiği ev sahipliğinden nezaketinden dolayı teşekkür ediyoruz. Türkoğlu’nun gelecekte planlanan, ilçemizin geleceği ile ilgili siyasetimizin, paralel yapıyla ilgili fikir alış verişinde bulunduk. Biz kendisine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bugüne kadar ki başarılı çalışmaları için başkanımıza ve ekibine de teşekkür ediyoruz." Dedi.Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ise;

"Bugün Türkoğlu’nda misafir ediyoruz. Belediyelerin başarılı olması için il başkanının, büyükşehir belediye başkanını ve milletvekillerimizle uyum içerisinde olması gerekiyor. Bizim belediyemiz Türkoğlu’na metropol ilçe olma yolunda çalışmalarımız var. Bu yatırımları, bu çalışmaları tek başına göğüslememiz mümkün değil , daha önceden olduğu gibi bundan sonra da değerli il başkanımızla yapacağımız, yaptığımız çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendisine Türkoğlu’na yaptığı desteklerden dolayı ekibi ile birlikte teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bundan sonraki siyasi hayatında başarılar diliyorum." Dedi.


Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2016, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER