AK Gençlikte Devir Teslim Töreni

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, partisinin İl Gençlik Kolları devir teslim töreninde yaptığı konuşmasında; “Ana kademesi, kadın ve gençlik kolları ile teşkilatlarımız büyük bir ailedir” dedi.

AK Gençlikte Devir Teslim Töreni

AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları devir teslim töreninde konuşan İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, şu açıklamalarda bulundu:

“AK Partide görev bir bayrak yarışıdır. Sürekli güncellenen aktif teşkilat kadrolarıyla gücüne güç katmaya devam eden Partimizde bir bayrak teslimi bugün gerçekleşti.

Teşkilatlarımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin çizmiş olduğu vizyon ve hedef doğrultusunda ilerlemektedir. Bugüne kadar Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten Ali Çam kardeşimize teşekkür ediyoruz. Kendisi yaş haddini doldurması sebebi ile görevini bugün Feyzullah Eren Aşçı kardeşimize devretmiştir. Feyzullah Eren Aşçı Başkanımıza görevinde muvaffakiyetler diliyorum.

Ana kademesi, kadın ve gençlik kolları ile teşkilatlarımız büyük bir ailedir. Bu ailede görev bitimi yoktur, görev bir sonrakine devredilir, ancak muhabbet ve teşkilata bağlılık bakidir. Gelenek olduğu üzere görevi devreden başkanlarımız teşkilatlarımızla bağlarını kopartmaz. Çünkü aile olmak bunu gerektirir.

AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları başkanlığına atanan Feyzullah Eren Aşçı kardeşimize tekrar başarılar diliyorum. Bu kutlu yürüyüşümüzde üst seviyelere getirerek bayrağı başarıyla devreden Ali Çam kardeşimize de bu zamana kadar göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, bu değişikliğin partimize ve Kahramanmaraş’ımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER