google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Pazarcık, Ebru Yaşar’la Coştu

Pazarcık Belediyesi'nin düzenlediği geleneksel Birinci Peynir Festivali'nde sahne alan ünlü sanatçı Ebru Yaşar, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Pazarcık, Ebru Yaşar’la Coştu

Otuz şarkıdan oluşan repertuvarı ile yaklaşık festival alanını hınca hınç dolduran binlerce kalabalığın karşısına çıkan Yaşar, saatler öncesinden konser alanını dolduran müzikseverlere unutamayacakları bir gece yaşattı.

Öğleden sonra 4.8 lik depremle korku dolu anlar yaşayan Kahramanmaraşlıları ''Gündüz yaşadığınız deprem dolayısıyla hepinize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bende tam eşyalarımı yerleştirmiş, konser hazırlıklarına başlamıştım. İster istemez korkuyor insan. Tekrar geçmiş olsun. Allah beterinden sakınsın ve bu ülkeye zamansız acılar yaşatmasın.'' sözleri ile selamlayan başarılı sanatçı, seyirciler tarafından uzun uzun alkışlandı. Gündüz yaşanan depremin ardından gece de Ebru Yaşar şarkıları ile sallanan Pazarcık, festival alanına sığmayan kalabalığı ile Ebru Yaşar'ı tam anlamıyla bağrına bastı.

Modacı Semih Doğruer imzası taşıyan mavinin hakim olduğu tonlarda hazırlanan elbisesiyle güzelliğini perçinleyen ünlü şarkıcı ''Nasıl Uyuyorsun'' şarkısı ile başladığı konserinde bir ara küçük bir hayranını sahnesinde ağırlayan Ebru Yaşar, güçlü sesiyle kendisini büyülemeyi başaran hayranını ''Gelecekte benim veliahtım olabilirsin. Çok güçlü bir sesin var.'' sözleri ile kucakladı. Konser alanını dolduran hayranları ile bol bol öz çekim yapmayı da ihmal etmeyen Yaşar, sıcakkanlı tavırları ile herkesi kendisine hayran bıraktı.

Ben Ne yangınlar Gördüm, Gözlerimde Gece Oldu ve Helalim gibi parçalarıyla konser alanında duygusal bir rüzgar estiren Ebru Yaşar, kendisine eşlik eden binlerce kişilik koro eşliğinde sahnesinde devleşti. Duygu yüklü anların ardından hareketli şarkıları ile konser alanını dolduran Pazarcık halkını ayağa kaldıran Yaşar, ''Zamanımız olsa da sabaha kadar eğlenip halaylar çeksek. Yüzlerinizdeki tebessümü ve coşkuyu gördükçe elime mikrofonu aldığım güne, bana bu mesleği nasip eden Rabb'ime şükrediyorum. Böylesine büyük bir sevgiyi Allah her kuluna nasip etmez.'' ifadeleri ile mikrofonunu kenara bırakıp kendisini izlemeye gelen binlerce kişiyi alkışladı.

Konserinin son bölümünde engelli hayranları da tek tek dolaşıp onları sahnesinde ağırlayan başarılı sanatçı, gönülleri de fethetmeyi başardı.

Konser sonunda Pazarcık Belediye Başkanı Hamdi Bozdağ tarafından kendisine çiçek ve plaket takdim edilen Ebru Yaşar, sahneden alkışlar eşliğinde indi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1428

banner1436

banner1419

banner1422

banner1424

banner1425

banner1427

banner1416

banner1415