google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Oyuncu Orhan Aydın Kahramanmaraş’a Geliyor!

MARASHTALK2021 KARİYER PLANLAMA TİYATRO VE SİNEMA SÖYLEŞİSİ” Ana başlığıyla düzenlenecek olan programda Konuşmacı oyuncu Orhan AYDIN sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Oyuncu Orhan Aydın Kahramanmaraş’a Geliyor!

Bol Kahkaha ve Motivasyon tufanına Tüm Halkımız davetlidir.

Tarih : 08.08.2021 Pazar

Saat : 18:00

Yer : MEHMET AKİF ERSOY KÜLTÜR MERKEZİ / KAHRAMANMARAŞ

ORHAN AYDIN KİMDİR

Bahtiyar Ölmez dizisi ve Kolpaçino Bomba adlı filmlerden tanıdığımız Orhan Aydın hakkında araştırma yaptık. Peki Orhan Aydın kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Evli mi? Boyu ve kilosu kaç? Hangi filmlerde oynadı? Biyografisi burada!

Orhan Aydın 5 Haziran 1961 (56) yılında İstanbul'da doğdu. Kendi yazdığı tiyatro oyunu ile yarışmaya katılan Orhan Aydın, İstanbul genelinde birinci olarak ödül kazandı. 1930 yılı doğumlu usta sinema oyuncusu Öztürk Serengil'den eğitim aldı. Tiyatroya olan merakı onu bu işte dahada başarılı olmaya sevk etti. Orhan Aydın 2000 yılında İstanbul/Beşiktaş'ta Gayrettepe Oyuncuları Tiyatrosu'nu kurmuştur. Bundan yaklaşık 7 yıl kadar önce 2011 senesinde Şafak Sezer'in başrol olarak yer aldığı Kolpaçino Bomba (2011) filminde Nedim Abi karakterini oynamış ve akıllarda yer edinmiştir.

Kendi yazdığı oyunları hem yöneterek hem oyunculuk yapan Orhan Aydın, oyunculuğuna söz ettirmiyor, çünkü kaliteli bir oyuncu olduğunu kanıtlamayı başarıyor.

Daha Önce Yer Aldığı Projeler

Bir İstanbul Masalı

Yabancı Damat

Belalı Baldız

Emret Komutanım

Gümüş

Hırsız Polis

Kurtlar Vadisi Pusu

Doktorlar

Sıla

Huzur Sokağı

Aşk Bir Hayal

Ben Onu Çok Sevdim

Alın Yazım

Haziran Gecesi

Hayat Bilgisi

Şöhret

Kolpaçino Bomba

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER