Mahir Ünal'ın Mutlu Günü

Yerel ve ulusal siyasetin bir numaralı ismi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ın mutlu günü.

Mahir Ünal'ın Mutlu Günü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın kızı Elif Sena Ünal ile Ali Yavuz Sayim'ın nikahları kıyıldı.

8 Kasım Cuma günü, yer Haliç Kongre Merkezi. Gecenin onur konukları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan...

Düğün törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, milletvekilleri, belediye başkanları, teşkilat mensupları, akademisyenler ile her iki ailenin yakınları da düğün sahiplerini ve genç çiftleri yalnız bırakamadılar, onların mutluluklarına ortak olup, tanıklık ettiler. Nikah cüzdanını Cumhurbaşkanı Erdoğan gelin Elif Sena'ya eliyle teslim etti, iki cihan saadeti diledi.

KIZ BABASI OLMAK ZOR!

Kız babası, mutlu insan Mahir Ünal, nikâh töreni için gelen konuklara teşekkür ettikten sonra, Aksu Haber’den Murat Eğridağ’ın mikrofonuna şunları söyledi; “Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan Kahramanmaraş merkezden, ilçelerinden gelene bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Tabi kız vermek, kız babası olmak biraz zor. Kızım Elif Sena benim yol arkadaşımdı, şimdi onu hayat arkadaşına emanet ediyorum.” İfadesini kullandı.

GELİN VERMEDİK, DAMAT ALDIK!

Canlı yayınlanan programı sunan Murat Eğridağ bu kez, Mevlid kandili akşamında mikrofonu damat Ali Yavuz’a çevirerek, “Bizde bir söz vardır, gelin vermedik, damat aldık derler. Siz ne diyorsunuz?” sorusuna yakışıklı damat gülümseyerek mutlu olduklarını, mutlu bir ömür sürdürecekleri temennisinde bulundu. Aynı duyguları gelin Elif Sena da paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER