google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kökünüz Ailesinin Mutlu Günü

Kahramanmaraş’ın tanınmış simalarından Ak Parti Kahramanmaraş İl Yönetim Kurulu Üyesi, Özlem Tuhafiye ve Alcazar Otel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kökünüz oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Kökünüz ailesinin düğün merasimine çok sayıda siyasetçi, işadamı ve seçkin davetli topluluğu katıldı.

Kökünüz Ailesinin Mutlu Günü

Kahramanmaraş’ın tanınmış işadamlarından Yusuf Kökünüz ve Gönül Kökünüz çiftinin yakışıklı oğulları Hüseyin ile Faruk-Zekiye Açıkgöz’ün güzel kızları Şeyda muhteşem düğün töreniyle dünya evine girdi. Dulkadiroğlu Belediyesinin Pınarbaşı’ndaki sosyal tesislerinde hafta sonu gerçekleşen düğün törenine çok sayıda davetli topluluğu katıldı. Son yılların en görkemli düğününde genç çiftin nikah şahitlerinin sayısı kadar kentin önde gelen siyasetçilerinin de çokluğu ise dikkat çekti.


Salon girişinde konuklarını tek tek karşılayan Kökünüz ve Açıkgöz aileleri misafirperverliğin en büyük örneğini sergiledi. Canlı müzik ve çifte davulların renk kattığı düğün töreninde zengin ikramların yanı sıra Bertiz yöresine ait ünlü kabarcık üzümü de büyük ilgi gördü. Şuana kadar görülmeyen üzüm meyvesi ise ilk olarak düğün masalarında yerini almış oldu.


Kalabalığın zirve yaptığı düğün töreninde genç çiftlerin nikahını Büyükşehir Belediye Bakanı Fatih Mehmet Erkoç kıydı. Erkoç genç çiftleri tebrik ederek, “Oğlu, kızı olanlar ellerini çabuk tutsunlar, yaz mevsimi bitmeden güzel düğünler yapılsın, bir kardeşimizin daha düğünü oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan çocuk hassasiyetini biliyorsunuz, sizlerden vatana millette hayırlı evlatlar bekliyoruz,” dedi. Nikah şahitlerinin sayısı ve kentin önde gelen siyasetçilerden oluşun geceye damga vurdu. Hüseyin ve Şeyda çiftinin nikah şahitliğini TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Cihat Sezal, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Çağlayancerit Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki, Dulkadiroğlu Belediye Başkanvekili Mehmet Akif Kahveci, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Ak Parti Dulkadioğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu yaptı.


Acı çiğ köfte ve kabarcık üzümü ile ilkleri yaşatan düğün töreni Kahramanmaraş siyasetine damga vuran bu kadar ismin aynı anda nikah şahidi olarak bulunması ile de ilk oldu. Bayram tatiline denk gelmesine rağmen binlerce kişiyi ağırlayan İşadamı Yusuf Kökünüz misafirleriyle tek tek ilgilendi.
Gecenin geç saatlerine kadar süren düğün töreninde gençler gönüllerince eğlendi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1428

banner1436

banner1419

banner1422

banner1424

banner1425

banner1427

banner1416

banner1415