KAGİD’den Kadınlar Gününe Özel Türk Sanat Müziği Konseri

Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Derneği (KAGİD) Türk Sanat Müziği Ekibi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü temalı muhteşem bir konsere imza atmaya hazırlanıyor.

KAGİD’den Kadınlar Gününe Özel Türk Sanat Müziği Konseri

Heyecanla beklenen konser hakkında açıklama yapan KAGİD Başkanı Kibar Özdemir; “Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Derneği olarak, her yıl çeşitli etkinliklerle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor ve farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yıl da dernek olarak farklı bir etkinlik yapmak istedik. Derneğimizin Türk Sanat Müziği Grubu tarafından hazırlanan muhteşem bir konser sunacağız” dedi.

9 Mart Cumartesi akşamı saat 20:00’de Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan konsere Türk Sanat Müziği severleri davet eden Özdemir, konser biletlerinin Özel İdare İş Merkezinde bulunan dernek binasından temin edilebileceğini söyledi.

Program içeriği hakkında da bilgi veren Özdemir; “Şef Figen Kozanoğlu’nun yönetiminde Gökhan İnayet Çuhalı’nın sunumunda gerçekleştirilecek olan konserde, Türk Sanat Müziğinin yanı sıra dans gösterisi ve şiir dinletisi de yer alacak. Dolu dolu bir program, hoş bir akşam olacak” dedi ve konsere davetini yineleyerek konuşmasını tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1059