Dr. Fatih & Dr. Merve Çifti Mutluluğa “Evet’’ Dedi

Kahramanmaraş’ın tanınan simalarından olan Süleyman Demirel üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde görev yapan Dr. Fatih Akkuş ve Teyfik ve Sebahat Orhan’ ailesinin kızı Dr Merve Orhan hanımefendi ile Hayal düğün tesislerinde yapılan dillere destan bir düğün merasimi ile dünya evine girdi.

Dr. Fatih & Dr. Merve Çifti Mutluluğa “Evet’’ Dedi
İlk düğün ve Kına gecesi için Kütahya’nın  medcezir restorantında kına yakıldı. Dumlupınar üniversitesi bedesteninde ise gelinimiz Dr Merve sevenleri ve akrabaları ile bir araya gelerek mutluluğunu paylaştı. 

Kahramanmaraş'ta yaşayan’ Akkuş çiftinin düğünü sevenlerini Hayal düğün tesislerinde buluşturdu. Dr. Fatih & Dr. Merve çifti Hayal Düğün Salonu'nda bir ömür boyu mutluluğa "Evet" dediği gecede, mutluluk gözyaşları döküldü.Dr. Fatih & Dr. Merve Çiftinin mutlu gecesi sevenleriyle doldu taştı. Genç çift alkışlar ve meşalelerle karşılandığı gecede, heyecanları gözlerinden okunuyordu. Düğünün ilk dansını bir birlerinin gözlerine bakarak yaptılar. İlk dansın ardından Akkuş ailesinin sevenleri ve Orhan ailesinin sevenleri gönüllerince eğlenerek genç çiftin mutluluğunu paylaştılar. Sevenleri ve dostlarının yalnız bırakmadığı Dr. Fatih & Dr. Merve çiftinin mutluluğu görülmeye değerdi. 

En mutlu gününde duygu ve düşüncelerini paylaşan Dr. Fatih Akkuş, “İnsan ömrünün en mukaddes vecibelerinden biridir evlilik. Bir ömür saadetle sürecek bu mukaddes yolun ilk gününde bizleri yalnız bırakmayarak bu mutluluğumuzu bizimle paylaşan çok kıymetli büyüklerime, dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca şehrimize dışından gelerek bizleri onurlandıran misafirlerimize en ulvi duygularımla şükranlarımı sunuyorum, sağ olsunlar var olsunlar, dedi.”
Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2016, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER