“Beni Nükhet Duru Sanıyorlar’’ Kabaresi Kahramanmaraş’a Geliyor

Gazino, turneler, halk konserleri, plak ve televizyon çalışmalarının yanı sıra, tiyatro ve müzikal oyuncusu olarak da uzun yıllar sahneye çıkan Nükhet Duru, “Beni Nükhet Duru Sanıyorlar” isimli kabaresiyle Anadolu turnesi kapsamında Kahramanmaraş’a geliyor.

“Beni Nükhet Duru Sanıyorlar’’ Kabaresi Kahramanmaraş’a Geliyor

Çağdaş Türk Müziğinin en güçlü yorumcusu Nükhet Duru, 40 yılı geride bırakan kariyerinin ardından, hafızalardan silinmeyen şarkılarını anekdotlarıyla, anılarıyla bezeyerek izleyicisine kahkaha garantili yepyeni bir seyir deneyimi yaşatıyor.

Nükhet Duru, “Beni Nükhet Duru Sanıyorlar” isimli kabaresiyle çıktığı Anadolu turnesi kapsamında 12 Mart’ta saat 20.00’da Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde Kahramanmaraş’taki seyircileriyle buluşuyor. “Karmen”, “Cahide”, “Yedi Kocalı Hürmüz”, “İstanbulname” gibi önemli müzikallerde başrol oynayan Nükhet Duru, sahnede seyirciyle kurduğu sıcak diyaloğu, neşeli ve esprili hali ve zamansız şarkıları ile izleyenleri bir kez daha kendine hayran bırakıyor. Nükhet Duru’nun, “Beni Nükhet Duru Sanıyorlar” isimli kabaresini izlemek için bilet satış noktaları ise şöyle: Tanrıverdi Kırtasiye (Hükümet Caddesi), Kafedo (Binevler), Olvido Cafe (Müze arkası). HABER:  KENAN ONARAN

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2018, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER