google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Ali Eskalen Kayınbaba Oluyor

Kahramanmaraş Basın Dünyasının değerli kalemlerinden ve Televizyon yorumları ile Kahramanmaraşlıların gönlünde taht kuran Dünya Gazetesi Kahramanmaraş İl Temsilcisi Ali Eskalen dün akşam oğlunun nişanını yaparak Kayınbaba olma yolunda ilk adımı attı.

Ali Eskalen Kayınbaba Oluyor
YUNUS EMRE ESKALEN & BURCU BOZKURT’UN YÜZÜKLERİNİ MAHÇİÇEK TAKTI

        Kahramanmaraş Dünya Gazetesi İl temsilcisi Ali ESKALEN ’in Yakışıklı oğlu, Yunus Emre ESKALEN ile Erol ve Pakize BOZKURT’ ailesinin güzel kızı Burcu BOZKURT, Yeşil vadi Liva Düğün salonunda yapılan dillere destan bir nişan merasiminde sevdikleriyle bir araya geldiler.

        Yunus Emre Eskalen’in nişan törenine, Bozkurt ve Eskalen Ailesi, akrabaları, Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Sayın, Yönetim Kurulu üyeleri, çok sayıda gazeteci ve aile dostları katıldı.

         Genç çiftin alkışlar ve meşalelerle karşılandığı gecede, heyecanları gözlerinden okundu. Genç çift, Nişan merasiminin ilk dansını bir birlerinin gözlerine bakarak yaptılar. Dansın ardından Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek nişan yüzüklerini takarak evlilik yolunda attıkları bu ilk adımdan dolayı Yunus Emre Eskaleni ve Burcu Bozkurt’u kutladı.

       Kahramanmaraş Dünya Gazetesi İl temsilcisi Ali ESKALEN yaptığı konuşmasında; “Kıymetli misafirlerimiz, canımız ciğerimiz evlatlarımız olan Burcu ile Yunus Emre’nin  nişan törenlerine katıldığınız için Eskalen ailesi adına, evlatlarım ve şahsım adına bugün bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm misafirlere ve dostlarımıza teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

       Bu mutlu gecede ’ sevenleri ve dostlarının yalnız bırakmadığı Yunus Emre Eskalen & Burcu Bozkurt’un mutluluğu gözlerinden okundu, mutluluk gözyaşları döküldü.

 
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2014, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER