google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Piazza, Çocukları Dostluk Adası’nda Buluşturdu

"Dostluk" temasının işlendiği tiyatro oyunu "Dostluk Adası", Kahramanmaraş Piazza Alışeriş ve Yaşam Merkezi'nin minik ziyaretçileri için ücretsiz olarak sahnelendi. Dostluğun önemini eğlenerek öğrenen çocuklar, unutulmaz bir gün yaşarken onları izleyen velileri de mutluluklarına ortak oldu.

Piazza, Çocukları Dostluk Adası’nda Buluşturdu
Dostluğun önemini eğlenerek öğrenen çocuklar, unutulmaz bir gün yaşarken onları izleyen velileri de mutluluklarına ortak oldu.

Olcay ve Cansu’nun Maceraları

Çocuklara özel etkinlikleriyle zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamaya devam eden Kahramanmaraş Piazza, minik ziyaretçilerini bu kez “Dostluk Adası” adlı tiyatro oyununda buluşturdu. Yüzlerce çocuk, "Dostluk" temasının işlendiği oyunu büyük bir ilgiyle izlediler. Tatil yapmak amacıyla bir adaya giden iki maceracı arkadaş, Olcay ve Cansu’nun başlarına gelen olayların anlatıldığı tiyatro oyunu AVM’nin zemin katında sahnelendi. AVM’nin küçük misafirlerine ücretsiz olarak sunulan oyun büyük ilgi gördü. Hamur Organizasyon'un başarılı ekibi tarafından sahnelenen oyunda çocuklar arkadaşlık ilişkilerinde dürüstlüğün, paylaşmanın ve dayanışmanın önemini eğlenerek öğrendiler.


Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2014, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER