google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Büyükşehir’den ‘Uçan Kuşlar’ Sergisi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliği ile gerçekleştirilen ‘Uçan Kuşlar’ Resim Sergisi Piazza AVM’de açıldı.

Büyükşehir’den ‘Uçan Kuşlar’ Sergisi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü organizesi ile gerçekleştirilen Resim Sergisi’nde Ayşegül Ahraz ve İpek Zerrin Soniş tarafından yapılan eserler sergilendi.

‘Sevgi Gölünden Victorya Gölüne Uçan Kuşlar’ temalı sergide yer alan eserler tezhip ve minyatür üzerine çalışmalar yapan Ayşegül Ahraz ve İpek Zerrin Soniş tarafından hazırlandı.13-14-15 Mart tarihleri arasında açık kalan sergiye ilişkin görüşlerini dile getiren Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Taşkıran:

“Bu iki hanım kardeşimizin Tezhip ve Minyatür üzerine yaptıkları eserlerin sergilenmesi için işbirliği yaptık. Yapılan tabloların hepsinin ayrı bir değeri ayrı bir anlamı var. Bizlere böylesine muhteşem bir sergiyi görme fırsatı sundukları için Ayşegül Ahraz ve İpek Zerrin Soniş’e çok teşekkür ediyorum” dedi.Ayşegül Ahraz ve İpek Zerrin Soniş tarafından tezhip ve minyatür sanatı ile hazırlanan 40 eser resim severlerin ilgisine sunuldu.
Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER