google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Yazarlar Kahramanmaraş’ta Okurlarla Buluştu

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı” ünlü yazarlar Hatice Kübra Tongar ve Emrah Safa Gürkan’ı konuk etti. Okurların imza günü ve söyleşi etkinliğine yoğun ilgi gösterdiği fuarla ilgili konuşan usta kalemler, memnuniyetlerini ifade etti.

Yazarlar Kahramanmaraş’ta Okurlarla Buluştu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı” Türk Edebiyatının ünlü simalarını konuk ediyor. Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (KAFUM) bu defa, usta kalemler Hatice Kübra Tongar ve Emrah Safa Gürkan okurlarıyla bir araya geldi. İmza günü ve söyleşi etkinliğinin de gerçekleştiği buluşmaya edebiyatseverler de yoğun bir ilgi gösterdi.

Büyük Bir İlgiyle Karşılaştık

Düzenlenen etkinlik sonrası açıklamada bulunan Emrah Safa Gürkan, “Kitap fuarlarının daha fazla artması gerektiğini düşünüyorum. Bugün ilgi seviyesi beni çok etkiledi. Kahramanmaraş canlı bir kültürel yaşama sahip, çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanırken, Hatice Kübra Tongar ise, “Çok güzel bir imza günü ve söyleşi etkinliğinin akabinde Büyükşehir Belediyemize teşekkür etmek istiyorum. Edebiyatın başkentinde okurlarımızla bir araya gelmek biz yazarlar için mutluluk verici. İnşallah uzun yıllar bu çatı altında buluşmak dileğiyle” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1319

banner1318