google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Vali Coşkun’dan KMGCD’ye Anlamlı Ziyaret!

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Derneği (KMGCD) ziyaret etti.

Vali Coşkun’dan KMGCD’ye Anlamlı Ziyaret!

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Derneği’ne (KMGCD) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde ziyaretçi akınına uğradı. Kentte ki çeşitli STK ve siyasi parti temsilcileri KMGCD Başkanı Sermet Çuhadar ziyaret ederek, Başkan Şuhadar’ı nezdinde tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Bu kapsamda bir ziyarette Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’dan geldi. Ziyarette Vali Coşkun’u Başkan Sermet Çuhadar ile Yönetim Kurulu Üyeleri Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Sermet Çuhadar’a çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Çuhadar ise Vali Coşkun’a bu nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

VALİ COŞKUN: BASIN MENSUPLARIMIZ DOĞRU BİLGİ İÇİN ÖZVERİ GÖSTERİYOR

Ziyarette konuşan Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, şunları söyledi: “Gazeteci arkadaşlarımız gecesini gündüzüne katarak, fedakâr bir şekilde sahada doğru bilginin vatandaşımıza ulaştırılması noktasında çok büyük gayret gösteriyorlar. Şehrin kalkınması için ekonomik, kültürel ilerlemesi için ciddi katkılar sunuyorlar. Bu anlamda gazetecilerimize ilimiz adına teşekkür ediyoruz. Özellikle günümüzde dijital medya yaygınlaşmaya başladı. Bir takım düzenlemeler yapılacak. İnşallah o düzenlemelerde sizlerin beklentileri doğrultusunda yapılır. Bu vesile ile basın mensuplarımızın bir kez daha 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318