Vali Coşkun’dan, Çağlayancerit’e Ziyaret

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

Vali Coşkun’dan, Çağlayancerit’e Ziyaret

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Çağlayancerit ilçesini ziyaret eden Vali Ömer Faruk Coşkun, ilk olarak Çağlayancerit Kaymakamlığı’nı ziyaret etti.

Vali Coşkun'a, Kaymakam Vekili Pazarcık Kaymakamı Adil Nas tarafından ilçenin ekonomik yapısı, eğitim, sağlık ve asayiş hizmetleri, tarımsal faaliyetler, tarihi ve kültürel varlıkları hakkında bilgi verildi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Çağlayancerit Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden Vali Coşkun, Başkan Hanifi Sarıaltun’dan Belediye hizmetleri ile ilgili bilgiler aldı.

Belediye bahçesinde de Çağlayanceritli vatandaşlar ve muhtarlarla bir araya gelen Vali Coşkun, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek bir süre hasbihal etti.

İlçeya yapılacak kamu yatırımları için birlikte gayret göstereceklerini belirten Coşkun, Kaymakam Nas ve Başkan Sarıaltun’a çalışmalarında başarılar diledi.

Vali coşkun, programların ardından esnaf ve vatandaşlarla da selamlaşarak bir süre sohbet etti. Ayrıca, yol uygulama noktasında görev yapan emniyet ve jandarma personelini de ziyaret ederek, görevlerinde kolaylıklar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER