google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

TEKSİF Başkanı Ahmet Pala; Biz "Evet" Diyoruz

Tekstil İşçileri Sendikası olan TEKSİF Kahramanmaraş Şube Başkanı Ahmet Pala,” 16 Nisan da yeni anayasamıza biz evet diyeceğiz,” dedi.

TEKSİF Başkanı Ahmet Pala; Biz
Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan Başkan Ahmet Pala , Avrupa Birliği Ülkelerinin yapmış olduğu hayır kampanyası karşısında bizim bin kere evet dememiz gerekiyor, Bugün gün yüzüne çıktı, terör örgütlerine destek veren AB Türkiye’nin kalkınmaması için terör örğütlerine silah veriyorlar, para veriyorlar, Türkiye’nin banakının ülkeye girişine izin vermezken, terör örgütlerine toplantı yapmasına izin verdikleri gibi siyasi partileri ile de madde ve manevi destek veriyorlar..
 
Tüm bu olup biteni görerek, halen ben hayır diyeceğim diyenlere bir şey diyemiyorum, ama bizim bin adet oyumuz olsa tamamına evet diyoruz..
     
TEKSİF Başkanı Ahmet Pala:  Abdal Halil ağa , “ Bu din bahsi ağam , davulumun kasnağını altınla doldursan da tokmağı kardeşimin göğsüne vuramam ! demiş ya  bugünde öyle oldu, bu din bahsi ağam hayır mührünü din kardeşimin göğsüne vuramam kardeş, bu sebeple biz evet yanındayız evet için çalışıyoruz.. Türkiye’nin geleceği için , aydınlık yarınlar için, Lider ülke Türkiye için, İslam aleminin umudu için biz evet diyoruz.
   
Ak Parti, MHP ve BBP gibi bizde evet diyoruz, Türkiye’nin geleceği için evet diyoruz, oyumuz evet biz reisin yamandayız,” dedi..
Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER