google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html
banner1258

KASKİ Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı

Kısa adı KASKİ olan Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Kurulu olağanüstü toplandı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda olağanüstü toplanan KASKİ genel kurulunda gündeminde bulunan maddeler görüşüldü.

KASKİ Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı
-  Gündemin 1. Maddesinde : açılış yoklama ve eski tutanak özetinin okunarak oylaması yapıldı.

-  Gündemin 2. Maddesinde : Afşin İçme Suyu Projesinin borçlanarak yaptırılması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

-  Gündemin 3. Maddesinde : Çağlayancerit Atıksı Arıtma Tesisinin borçlanarak yaptırılması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

-  Gündemin 4. Maddesinde : Elbistan Söğütlü Kanalizasyon bağlantı hattının ek kredi kullanarak yapılması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

-  Gündemin 5. Maddesinde : Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına bütçe aktarılması oybirliği ile kabul edildi.

-  Gündemin 6. Maddesinde : Türkoğlu Atıksu Arıtma Tesisine kredi talebinde bulunması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

-  Gündem Dışı Gelen 7. Maddede : Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı kurulması teklifi oybirliği ile kabul edildi.


   Olağanüstü genel kurulun ardından KASKİ Genel Müdürü Mustafa Uzunlar, KASKİ teşkilat yapısı ve çalışmalarına ilişkin bir sunum yaparak genel kurulu bilgilendirdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2014, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER