Kahramanmaraş’ta Bakan Sevinci

Başbakan Ahmet Davutoğlu 64. Hükümet kabinesinin açıklamasının hemen akabinde Mahalle muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine koşarak, Başkan Fatih Mehmet Erkoç’a seviçlerinin bildirdiler.

Kahramanmaraş’ta Bakan Sevinci
Vatandaşlarında büyükşehir belediyemsine sevinçlerinin paylaşmak üzere gelmesi üzerine belediye önüne çıkan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “ Allah hamd olsun, Kahramanmaraş’a bakanlık verildi.
   
Ak parti Gurup Başkan Vekili Mahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakanı oldu, Hemşerimiz Denizli Milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı oldu böylece Kahramanmaraş’ın iki bakanı oldu Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na teşekkür ediyorum,” dedi.
   
BAKANLARI KARŞILAMAYA HAZIRLANIYOR
13 yıllık Ak Parti ikitidarı süresince bakanlık özlemi çeken Kahramanmaraş sonunda bir değil iki bakanlık alması ile sivil toplum kuruluşu başkanları , muhtarlar ve halkımız Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine koşarak, Bakanlarımızı karşılamada bize ne görev düşüyor diyerek sevincini dile getirdiler..
   
Ak Parti İktidara gelirse Dana kurban keseceğim, Bakanlık verilerse bakanımız geldiğinde dana keseceğim diyen bir çok vatandaş ise bakanlarımızın Kahramanmaraş’a gelmesini beklemeye başladı..

BELEDİYE ÖNÜNDE DONDURMA VE TATLI İKRAMI
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine yüzlerce – binlerce vatandaş gelmesi üzerine tebrikleri kabul etmek için belediye binası önüne inen Kahramanmaraş Büyükşehir belediye başkanı Fatih Mehmet Erkoç, burada tebrik ziyaretine gelenlere dondurma ve tatlı ikramı yaptı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu Kahramanmaraş’a gelişini dört gözle bekleyen Kahramanmaraşlılar Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarının sundular..

Önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı kutlama yapılacağı bildirildi.
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2015, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER