google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kahramanmaraş'taki Tehlikeli Yolculuk Yapan Kişinin Motosikleti Trafikten Men Edildi

Kahramanmaraş’ta seyir halindeki motosikletin üzerine yatan bir sürücü adeta ölümle dans etmişti. Yaşanan görüntülerin ardından İl Emniyet Müdürlüğü, motosikleti tespit etti ve o motosikleti trafikten men etti.

Kahramanmaraş'taki Tehlikeli Yolculuk Yapan Kişinin Motosikleti Trafikten Men Edildi

Kahramanmaraş'ta seyir halindeki motosikletin üzerine yatan bir sürücü adeta ölümle dans etmiş, trafikteki tehlikeli yolculuk, bir araç tarafından amatör kamerayla anbean kaydedilmişti.

Görüntülerin basına yansıması üzerine harekete geçen İl Emniyet Müdürlüğü, bahse konu olayla ilgili yapılan araştırmada motosikleti kısa süre içerisinde tespit etti ve motosikleti trafikten men etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü, şu ifadeleri kullandı: "12.11.2021 günü saat 18.40 sıralarında Kahramanmaraş-Kayseri yolu (Edebiyat yolu) Tüneller bölgesinde; Motosiklet sürücüsünün araç üzerine uzanarak kendisinin ve diğer sürücülerin can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacak şekilde araç kullandığı basına yansımıştır.

Bahse konu olayla ilgili yapılan araştırmada; görüntülerdeki Motosiklet sürücüsü ekiplerimizce tespit edilmiş, şahsa 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunun ilgili maddelerinden cezai işlem uygulanarak, motosiklet trafikten men edilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER