google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

FETÖ’nün Karaktersiz Gazetecisi Emre Uslu’dan İmran Kılıç’ın Vefatının Ardından Alçak Sözler

Alçak FETÖ’nün karaktersiz gazetecisi Emre Uslu, hayatını kaybeden değerli AK Parti Milletvekilimiz İmran Kılıç hakkında ağza alınmayacak türden sözler sarf etti ve FETÖ’nün ne denli tehlikeli ve alçak bir yapı olduğunu bir kez daha gösterdi.

FETÖ’nün Karaktersiz Gazetecisi Emre Uslu’dan İmran Kılıç’ın Vefatının Ardından Alçak Sözler

Ankara Şehir Hastanesi’nde bir süredir koronavirüs tedavisi gören ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, dün memleketi Kahramanmaraş’ta düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlanmıştı.

Kahramanmaraş halkının çok sevdiği milletvekili İmran Kılıç hakkında FETÖ’nün alçak ve hain gazetecisi Emre Uslu’dan ağza alınmayacak türden sözler geldi. Hainlikte bir üst seviyeye atlayan FETÖ’cü Emre Uslu, Twitter’dan yaptığı haince paylaşım ile hayatını kaybeden Milletvekili İmran Kılıç hakkında çirkin sözler sarf etti. FETÖ’cü Uslu’nun attığı bu tweet, FETÖ’nün ne denli tehlikeli ve alçak bir yapı olduğunu bir kez daha gösterdi.

İL BAŞKANI GÖRGEL ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Hain ve alçak FETÖ’cü Emre Uslu’nun insanlığa sığmayan bu çirkin tweetinin ardından AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Görgel’in de tepkisini çekti. İl Başkanı Görgel, FETÖ’cü Uslu’ya “Lağım ağızlı. Allah size fırsat vermesin, şerefsizliğinizin sınırı yok” diye cevap verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER