google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Dilipak, Köy Köy Referandumu Anlatıyor

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, 16 Nisanda yapılacak halk oylamasını köy köy dolaşarak vatandaşlara anlatıyor.

Dilipak, Köy Köy Referandumu Anlatıyor
Ak Partili Dilipak referandum çalışmaları kapsamında hafta sonunu Andırın ilçesinin kırsal mahallelerindeki vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatarak referandumda mutlaka sandığa gitmelerini ve “EVET” oyu kullanmalarını istedi. 

Andırın ilçesine bağlı Alanlı, Kabaklar, Çukadarlı Mahalleleri ile Çukadarlı Mahallesi Güzel obasında vatandaşları ziyaret ederek ev toplantısı düzenleyen Dilipak referanduma sunuluna Anayasa değişikliği ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı. Anayasa da değiştirilen maddeler hakkında vatandaşlara ayrıntılı bilgi veren Dilipak sonrasında vatandaşlarla sohbet ederek vatandaşların ve mahallelerinin sorunlarını dinledi. GÖRÜNEN O Kİ HALKIMIZ EVET İÇİN KARARINI VERMİŞ
Milletvekili Dilipak konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “16 Nisanda yapılacak referandum ile Güçlü Türkiye’nin önü açılmış olacak. Çünkü millet olarak liderci bir geleneğimiz bulunmakta. Güçlü bir liderin vermiş olduğu güven ile ülkemiz kısa vadede 2023 Hedefine ve uzun vade de 2053 ve 2071 hedeflerine rahatlıkla ulaşabilecektir. Bu bağlamda yapmış olduğumuz ziyaretlerde gördük ki halkımız referandumda EVET oyu vermek için kararını vermiş. Biz yine de yılmadan bıkmadan rehavete düşmeden kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin önemini ve referanduma katılımın sağlanarak EVET oyu verilmesi için bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi. 


Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2017, 13:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER