google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Deva Partisi Standtları Semt Pazarlarında Yoğun İlgiyle Karşılandı

Deva Partisi Kahramanmaraş teşkilatı çalışmalarına devam ediyor. Muhtar ziyaretleri, ev ziyaretleri ve Semt Pazarı etkinliklerine ağırlık veren il teşkilatı çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda bu hafta Deva Partisi Kahramanmaraş Kadın Politikaları başkanlığının organizesiyle Binevler Semt pazarı ve Sosyete pazarında stant çalışmasında bulunuldu.

Deva Partisi Standtları Semt Pazarlarında Yoğun İlgiyle Karşılandı

İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte yapılan ziyarette öncelikle vatandaşlara Genel Başkan Ali Babacan’ın selamları iletildi. Ardından parti broşürleri dağıtılıp, esnafın sorunları dinlendi.

Birçok Deva Partisi gönüllüsü ve yönetim üyelerinin de destek verdiği çalışmada vatandaşlara Deva Partisi'nin ekonomi alanında yapacağı çalışmalar da anlatıldı. Pazar yerinde vatandaşlar ile partililer arasında geçen sıcak ve samimi sohbetler gözlerden kaçmadı.

Deva Partisi Kadın Politikaları İl Başkanı Hatice Koç, İl Halkla İlişkiler Başkanı Gönül Demir, Yönetim Kurulu Üyesi Medine Münevver Yılmaz organize edilen programda vatandaşların şikayetlerini ve taleplerini dinleyerek üye ve gönüllü kayıtları yaptı.

Her yaştan, cinsiyetten insanların stant çalışmasına gösterdiği yoğun ilgiden oldukça memnun kaldıklarını dile getiren Deva Partisi Kadın Politikaları Başkanı Hatice Koç: "Halkımız artık bu kötü yönetimin sebep olduğu ekonomik sıkıntılardan bıkmış durumda. Vatandaşlarımızın bizi kurtarın artık çığlıklarına şahitlik ediyoruz.  Bu yüzden sokakta vatandaşlarımızın nabzını tutmak için İl Başkanımız İrfan Karatutlu'nun talimatıyla merkez il ve ilçe teşkilatlarımız ile birlikte eş zamanlı pazar yerlerine ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımıza ve esnafımıza memleketimizin DEVA’sını anlatıyoruz. Kahramanmaraş'ın her köşesinde kendimizi tanıtmak için çalışıyoruz. Biz hazırız. Kahramanmaraş'ın DEVA’sı hazır.” dedi.

.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318