google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Dağlarda Hayvan Gibi Hayat Sürenlere O dağlar Mezar Olacak

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, İstanbul'da gerçekleştirilen hain terör saldırısı nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Olayda şehit olan polis ve vatandaşlara Allah’tan rahmet dileyen Başkan Okumuş, yaralılara da acil şifalar diledi.

Dağlarda Hayvan Gibi Hayat Sürenlere O dağlar Mezar Olacak
 Başkan Okumuş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülke olarak acımız çok büyük, her gün milletçe yüreklerimize kor düşüyor. Beşiktaş Vodofone Arena’daki hain saldırıda 44 vatandaşımız şehit oldu. Ülkemizin birlik ve beraberliğinin, huzurun ve kardeşliğinin korunmasını, güçlenmesini engellemek isteyen bazı iç ve dış odaklar tarafından devletimize, milletimize ve kahraman güvenlik güçlerimize kalleşçe yapılan, saldırı ve terör eylemlerini esefle kınıyorum. Hain ve kalleş saldırıda hayatını kaybeden 38 şehidimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, güvenlik güçlerimize ve yüce milletimize başsağlığı diliyorum. Yine aynı saldırıda şehit olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanı hemşehrimiz Ahmet Dokuyucu'nun ailesine de başsağlığı dilerim.  Bu hain ve kalleş saldırıda yaralanan 180’e yakın vatandaşlarımıza da acil şifalar dilerim. Allah milletimize sabır versin.”

'DAĞLARDA HAYVAN GİBİ HAYAT SÜRENLERE O DAĞLAR MEZAR OLACAK'
Türk milleti olarak, maliyeti ne olursa olsun bu kanı yerde bırakmayıp o hainlerin hesabını soracağız. Cennet ülkemizin gelişip, her gün büyüdüğünü çekemeyen dış güçler 15 Temmuz da olduğu gibi şimdi ve  bundan sonrada emellerinize ulaşamayacaksınız, diyerek konuştu.
Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2016, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER