google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Başkan Okumuş, Referandum Çalışmaları İçin Kılılı Mahallesinde

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kılılı mahallesinde esnaf ve vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemine ve referanduma 'evet' demenin neden gerekli olduğunu anlattı.

Başkan Okumuş, Referandum Çalışmaları İçin Kılılı Mahallesinde
Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen ve Teşkilat üyeleri ile birlikte Kılılı Mahallesindeki esnafları tek tek ziyaret ederek hasbıhal etti. 16 Nisan da yapılacak referandum öncesi desteklerini istedi.

Başkan Okumuş’u ve beraberindeki heyeti, ilgili ile karşılayan vatandaşlar 16 Nisan da ülkemizin geleceği için 'Evet' diyeceklerini ifade ettiler.Kılılı mahallesinin referandumda tam destek olduğunu belirten Başkan Okumuş ; 16 Nisan ülkemiz için çok önemli bir dönüşüm sağlayacak, sistem değişikliği sağlayacak. Türkiye'nin hem dünyada dik durmasını, ayakta durmasını bağımsız bir şekilde sağlayan önemli bir referandum seçimlerinden bir tanesi olacak. Bugün değerli ilçe başkanımız, eski belediye başkanlarımız, teşkilat üyelerimizle birlikte Kılılı Mahallemizdeki esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Bugün itibariyle çok güzel verimli geçti. Vatandaşlarımız 16 Nisan konusunda çok duyarlı. Değerli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sevgileri sonsuz. Bizlerde bu vesile ile vatandaşlarımızla hasbihâl ettik. İnşallah bundan sonraki günlerde gece gündüz vatandaşlarımızı ziyaret ederek 16 Nisan’da bir daha dönüşü olmayan ve Türkiye'mizi inşallah büyük medeniyetlere taşıyan modern Türkiye’ye taşıyacağız. Hiçbir ülkenin güdümünde olmadan sadece ayakları üzerinde durabilecek ve neticesinde koalisyonlara gerek kalmadan tek başına iktidarların geleceği için inşallah 2023’de 2071’de hedeflerimize de ulaşacağız. Ben bu vesile ile bugün bizimle beraber dolaşan teşkilat mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen ise konuşmasında; Yapmış olduğumuz esnaf ziyaretlerine Kılılı Mahallemizden başladık. Belediye Başkanımız, teşkilatlarımız ve Belediye Meclis üyelerimizle beraber yapmış olduğumuz esnaf ziyaretlerinde biz şunu gördük ki esnaflarımız tamamen evet diyecekler buda Türkiye genelinde çok büyük bir olumlu etki yaratacağına inandığımız için inşallah referandum sürecinde %60’ların üzerinde oy alacağımızı tahmin ediyoruz. Türkoğlu olarak bizde en büyük desteği vereceğimiz inancındayız, inşallah ülkemiz ve memleketimiz için hayırlı olur, diyerek konuştu.


Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER