Başkan Güven’den Teşekkür Mesajı

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, 1 Kasım seçim sonuçlarıyla ilgili olarak bir teşekkür mesajı yayınladı.

Başkan Güven’den Teşekkür Mesajı
 Başkan Güven mesajında, “7 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye’yi hükümetsiz bırakmak isteyenlere aziz milletimiz 1 Kasım seçimlerinde engin ferasetiyle dur dedi. Kıymetli hemşerilerim ve ülkemizin güzel insanları sandığa giderek, ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlara izin vermedi. Milletimiz hizmete devam edilmesini istedi; istikrar ve güvene oy verdi. Seçimin kazanılmasında emeği olan herkesi yürekten kutluyorum. Bu seçim zaferini bize yaşatan Allah’a hamd olsun. Bu seçim başarısının sorumluluklarımızı arttırdığının şuurunda olarak bu gün zafer sarhoşu olmadan, gurura kapılmadan, mütevazı ama vakarla davamızın gereği olan 2023 hedeflerine kilitlenip, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın liderliğinde hizmetimize kaldığımız yerden devam edeceğiz ’dedi.

Tüm Afşinli hemşerilerine parti farkı gözetmeksizin, oy veren ya da vermeyen diye ayırmaksızın hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven açıklamalarına şöyle devam etti,” Biz Hepimiz Kahramanmaraş’ız, Hepimiz Afşin’iz, Hepimiz Birlikte Türkiye’yiz. Kardeşlerim, seçimin hoşgörülü ve olgun bir atmosfer içerisinde geçmesini sağlayan hepinize ayrıca teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki milletimizin duasıyla Büyük Türkiye inşa edilecek. Allah’ın izni ile buna kimse mani olamayacaktır.

Başta Grup Başkan vekilimiz Sayın Mahir Ünal’a, Milletvekilimiz Dr. Mehmet İlker Çitil’e, Kahramanmaraş Milletvekillerimize, İlçe Başkanımıza, Belediye Meclis üyelerimize, Kadın kollarımıza,  Gençlik kollarımıza, değerli hemşerilerime ve tüm görev alan herkese teşekkür ediyorum. Allah'a hamd olsun ki bu mücadeleyi çok güzel neticelendirdik. Bu seçim sonuçları; Türk halkının milli birlik ve beraberliğimiz söz konusu olunca, nasıl kenetlendiğini göstermiştir. Bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah’a Emanet olalım. Biz Birlikte Afşin’iz, Kahramanmaraş’ız, Türkiye’yiz” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2015, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER